PDA

Wersja pełna: : Kupię wagę elektroniczną - Gdańsk

huanghua
23-05-2006, 09:36
Gdzie w Gdańsku kupię wagę elektroniczną?
Najlepiej do 2kg (5kg bedzie jeszcze lepiej)
Dokładność - 1g

Widziałem w Auchan takową w cenie 69zł (bodajże Clatronic)
Czy znacie jeszcze jakieś miejsce w Gdańsku gdzie kupię dobrą i niedrogą wagę?

skandal
23-05-2006, 20:26
Sprawdz w AGD Szczepan na Elbląskiej (chyba że to już nie ta ulica) niedaleko Rafinerii i giełdy. No i w reszcie marketów też pewnie są. Kiedyś na forum było o promocji wag z Lider Prica.

huanghua
23-05-2006, 21:11
Chyba dam zarobić Francuzom. Przynajmniej "wróg";) znajomy:D
Musze Ci jakoś w końcu ten kilogram odważyć:D

Andi
23-05-2006, 22:54
Popatrz w PLUSIE
U nas bynajmniej w tym sklepie sa takie Wagi
Dokladnosc 1g i maximum 5 Kg-
U mnie sie sprawdza bez zazutow.
Cena w Granicach 10 €

Rolek
24-05-2006, 07:51
Gdzie w Gdańsku kupię wagę elektroniczną?
Najlepiej do 2kg (5kg bedzie jeszcze lepiej)
Dokładność - 1g

Widziałem w Auchan takową w cenie 69zł (bodajże Clatronic)
(...)
Trochę za tania jak na dobrą wagę.
Nie sądzę co prawda, żebyś wymagał aptekarskiej dokładności, ale przypadłością takich tanich wag wyposażonych w kupę niepotrzebnych bajerów (kalorie, zegarki, timery i Bóg wie co) jest brak powtarzalności pomiaru. Dziwna zależność - im tańsza waga, tym więcej wodotrysków.
Kilogram może i waży na niej kilogram, ale po powtórzeniu pomiaru, ubywa z niego (albo przybywa) kilka-, kilkanaście gramów.
Z własnego doświadczenia polecam wagi firmy Soehnle. Używam takowej od kilku już lat i nigdy nie miałem problemu z pomiarem. Wbrew pozorem nie są drogie, ceny zaczynają się od 100 zł z hakiem.
Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że kilka tygodni po tym jak skończyła się gwarancja, waga spsuła się. Prawo Murphy'ego. Po kontakcie z Soehnle Polska, wysłałem im uszkodzoną wagę, oczekując przesyłki z naprawioną wagą oraz rachunku za jej naprawę. Po dwóch tygodniach otrzymałem nową wagę (wyższy model) i nową gwarancję. Rachunku nie było :). Taka polityka.

huanghua
24-05-2006, 10:19
A gdzie kupileś tę wagę, bo nie udało mi się odnaleźć tej informacji w poście? :)

Rolek
24-05-2006, 11:03
A gdzie kupileś tę wagę, bo nie udało mi się odnaleźć tej informacji w poście? :)
No tak :)
Moją wagę kupiłem akuratnież w Euro-AGD-RTV. Było to daawno temu, teraz szukałbym w Allegro, może w MediaMarkecie, lub w tym nowym ElectroWorldzie.