Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Daltonizm smakowy i węchowy - Sensor bis:-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Daltonizm smakowy i węchowy - Sensor bis:-)

    Sensor zapodał propozycję na kolejne szkolenie z testami i wynikami na zdolności sensoryczne. Możliwa jest również krótka powtórka ze szkolenia wstępnego sensorycznego dla osób, które nie mogły być 14 maja!

    Proponowany termin to 3 lub 10 czerwca, Wrocław, Klub Madness, a osób musiałoby się zgłosić ok. 40, żeby to miało sens. Jeśli nie uda nam się, to jest jescze możliwość zrobić to szkolenie po Giełdzie w Żywcu, np 24 czerwca lub 1 lipca.

    Proszę się wpisywać w tym temacie jaki termin by Wam pasował
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #2
    Żaden
    Niestety nasz portfel z gumy nie jest , a szkoda
    Mieliśmy nadzieję, dowiedzieć się jak wielkimi daltonistami smakowymi jesteśmy
    Gdyby chociaż ten Wrocław był nieco bliżej....

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      Szkoda, że takiego szkolenia nie można połączyć z jakąś giełdą (wiem, wiem, za późno ze strony organizacyjnej i nie wiadomo, czy możliwe), ale wtedy faktycznie mogłoby się wielu chętnych znaleźć, a i z łapanki parę osób na pewno by można było doczepić
      A czy już znany jest koszt? Podobnie jak poprzednio?
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • Piotras
        Senior
        • 08-2003
        • 307

        #4
        3 i 10 to szczyt sesji więc niestety odpadam, końcówka czerwca również nie bardzo,pierwszy lipiec byłby ok ale też bez 100% pewności że będe jeszcze w mieście. Dodatkowo trzeba uważać żeby nie wejść w termin jakiegoś mega-ważnego-meczu-najważniejszej-imprezy-sportowej-świata.

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piotras
          Dodatkowo trzeba uważać żeby nie wejść w termin jakiegoś mega-ważnego-meczu-najważniejszej-imprezy-sportowej-świata.
          Na mecz zawsze można sobie ustawić magnetowid, a do czasu jego obejrzenia nosić koszulkę z napisem np. "kto zdradzi mi wynik meczu X z Y umrze w męczarniach"
          Last edited by slavoy; 23-05-2006, 11:24.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #6
            Ja zgłaszam zainteresowanie na Wrocław, bo do Żywca nie jadę.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • monne
              Senior
              • 02-2006
              • 914

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
              Ja zgłaszam zainteresowanie na Wrocław, bo do Żywca nie jadę.

              Ja podobnie jak Jackson najlepiej 3ciego.
              .



              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                #8
                3 czerwca albo 1 lipca. Pozostałe z podanych terminów mi nie pasują.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Koszt 35 zł, jak poprzednio. Wiem, że najlepiej to skorelować z jakąś imprą, to może niech to będą moje urodziny
                  Tak serio, Warsztaty dopiero za rok, a wartałoby wykorzystać chęci Sensora jeszcze w tym roku. Jeśli się nie uda - trudno
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    wartałoby wykorzystać chęci Sensora jeszcze w tym roku. Jeśli się nie uda - trudno
                    Tak w 40 osób na jednego Sensora - solidnie wyglądał, ale takiego natłoku może nie przetrzymać
                    A może zrobimy jakieś małe spotkanko dla kolekcjonerów (coś na wzór górnośląskie kontestacji Białej)? Byłyby 3 pieczenie na jednym ogniu
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                      A może zrobimy jakieś małe spotkanko dla kolekcjonerów (coś na wzór górnośląskie kontestacji Białej)?
                      Nie zamierzam powielać negatywnych - w mojej ocenie - wzorców. Nie kontestuję wysiłków moich znajomych i nieznajomych też
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • messer
                        Member
                        • 10-2005
                        • 80

                        #12
                        Ja bym był chętny ale w lipcu, tylko że w późniejszym terminie. 1-wszego to ja wracam z urlopu.

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          Nie zamierzam powielać negatywnych - w mojej ocenie - wzorców. Nie kontestuję wysiłków moich znajomych i nieznajomych też
                          Nie chodziło mi o sam fakt zrobienia jakiejś kontrimprezy, ale o jakieś takie małe pseudooficjalne spotkanie kolekcjonerów, bo to że sekcja wrocławska spotyka się sama z siebie, to wszyscy wiedzą, ale może gdyby zarządzić godzinę poświęconą na sprawy kolekcjonerskie, to więcej osób by się zainteresowało.
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Ja byłbym bardziej niż chętny, ale w mojej obecnej sytuacji takie deklarowanie się na 100%, byłoby rzucaniem słów na wiatr.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8962

                              #15
                              Tak czytam, ten nie może wtedy, tamten w innym terminie............ to może sensora zaprosić na zlot do Zwierzyńca i tam zrobić II turę szkolenia?
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎