Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, św. Wojciecha 11/1, Petit Paris [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Szczecin, św. Wojciecha 11/1, Petit Paris [zamknięte]

    Podczas bardzo interesującej dyskusji z Dyrektorem w browarze w Czarnkowie wyszedł na jaw fakt, iż macie u siebie pasjonata niepasteryzowanego Czarnkowa. Otóż pan Raymond Le Roch właściciel knajpki u Francuza tak się rozsmakował w tym piwie, iż teraz w jego lokalu można się napić ciemnego i jasnego piwa czarnkowskiego.
    O czym ja szybko donoszę, gdyż weekend się zbliża, a Szczecinianie (szczególnie Pogoniarz) zwykli narzekać na brak u nich ciekawego piwa. Czekam zatem na bardziej szczegółowy opis lokalu już zazdroszcząc.

    Czynne:
    pon-czw: 16-24, pt-ndz: 16-01


    facebook
    Last edited by Pendragon; 10-11-2012, 14:50.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #2
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      O żesz Ty Ja przewaliłem ze 150 knajp na swojej wiosce i jest może z kilkanaście lokali z jako takimi piwami ,a tu praktycznie w centrum miasta lany Czarnków
      Dziś,albo jutro uderzę na Wojciecha na rekonesans.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Byłem wczoraj ,ale się zamotałem i nie dotarłem-potentegowały mi się cyferki,czasu nie miałem za dużo więc sobie odpuściłem w szukaniu.
        Dziś powtórka i znalazłem Lokal czynny jest od 14-24,ale miałem farta bo był właściciel i udało mi się wejść do środka i chwilkę pogadać.
        Faktycznie jest to pasjonat piwa z Czarnkowa i był bardzo,ale to bardzo zdziwiony mą reakcją,że jednak ma lane piwko i do tego w butelkach Do tego można też kupić od niego kega.
        Zapytał się też skąd wiem ,to wyjaśniłem na szybcika.
        Byłem ze trzy minuty,ale dowiedziałem się,że obydwa piwka są w cenie 3,27 pln za 0.4l-dość dziwna cena czyli wychodzi około 4,10 zł za 0.5 l. Dziś będzie na 99 % testowanie i po nim dokładniejszy opis lokalu.Acha piwka w butelkach są po 3.50 z butelką (właściciel nawet prosi o zwrot flaszek))Ja zakupiłem dwa w cenie 5 zł-specjalna promocja dla mnie Piwko z Czarnkowa jest tam od dwóch miesięcy.
        Reszta info później
        P.S Myślę,że forumowicze z sekcji paprykarskiej będą chętnie odwiedzać ten przybytek
        Last edited by Pogoniarz; 26-05-2006, 12:00.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #5
          Zaliczona knajpka.Bardzo miła atmosfera,przyjemna knajpka,zero dresów. Jak mówił właściciel nie chce żadnych heńko-tysko-lecho-heńko-bosmano pijców u się.Co ciekawe woli mimo wszystko ludzi młodych,ale nie zmanierowanych.Dziś dogadałem się,że jak kupię karton Noteckiego to zapłacę 3 zł za sztukę,ale flaszka do zwrotu-wiadomo musi mieć jakiś zarobek człek
          Co do wystroju-stare szafki,pianino,muza lekko grała,loża,stoliki jak w herbaciarni.
          Ludzisków około 19:30 ze 20 twarzy,jak wychodziliśmy kole 22:00 było z 40 -miejsc wolnych z 10.
          Można zjeść-kuchnia raczej rodem z Francji(żabki,ślimaki),ale nie tylko.Podobnoż w niedzielę,poniedziałek i wtorek piwko lane po 3.07 pln(0.4 l)
          Do tego transmisje meczów w (C)anal +,można zorganizować impry i bez problemu zarezerwować stolik.
          Piwko z Czarnkowa bardzo smaczne ,co potwierdziła WESTA. Lepsze według mnie było ciemne.Był wcześniej lany Bitburger i Franek,ale dziś nie było i na razie podobno nie będzie.
          .Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w tym przybytku Sekcjo szczecińska napadywujem,oj napadywujem


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • guniosek
            Junior
            • 10-2005
            • 9

            #6
            wreszcie..
            a po wizycie w poznaniu myslalem ze w szczecinie nigdy nie bedzie mozna sie napic tego piwa..

            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Co do wystroju-stare szafki,pianino,muza lekko grała,loża,stoliki jak w herbaciarni.
              Dzisiaj totalna reorganicacja, pianino gdzieś pewnie w kącie, stoliki ustawione rzędami jak w świetlicy - wszystko podporządkowane Mundialowi
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Można zjeść-kuchnia raczej rodem z Francji(żabki,ślimaki),ale nie tylko.
              W niedzielę szef nie gotuje, więc menu raczej ubogie: zupa cebulowa i karkówka.
              Gotuje barmanka
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Podobnoż w niedzielę,poniedziałek i wtorek piwko lane po 3.07 pln(0.4 l)
              Podobnoż, płaciłem normalną cenę.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Do tego transmisje meczów w (C)anal +, ...
              No właśnie, ponownie pojawię się jak się skończy Mundial.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Piwko z Czarnkowa bardzo smaczne,
              Niezłe było ale beczka przynajmniej wczorajsza
              Sprzętu też raczej nie płuczą, co daje się wyczuć.
              Tym niemniej trzeba częściej tu bywać, może jakieś małe spotkanko nieruchliwych szczeciniaków
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #8
                Dziś będąc u Francuza ,natknąłem się na promocyję.1.6 litra Eire lub Noteckiego w godzinach od 14-18 kosztuje jeno 10 zł
                Właściciel ma marzenie otworzyć browar restauracyjny w Szczecinie,ale nie ma niestety jeszcze kasiorki i wspólnika.Co będzie dalej obaczymy-grunt,że Czarnków jest w Szczecinie


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #9
                  Petit Paris

                  Francuz zmienił nazwę knajpki na Petit Paris,reszta w sumie b/z.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #10
                    Podaję nowe ceny piwa i opcje,że tak napiszę pojemnościowe w lokalu prowadzonym przez Rajmunda:
                    0.4 l-3.37
                    1.6 l-12.94(zysk to,aż 54 grosze )
                    2.0 l-16.09(zysk to,aż 76 groszy )
                    Oczywiście w dalszym ciagu jest Noteckie i Eire


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10836

                      #11
                      Już za dwa miesiące będę siedział tam przy Noteckim w miłym pogoniarskim gronie
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • mieszko_wita_iron
                        Junior
                        • 03-2007
                        • 1

                        #12
                        Od jak dawna działa ten lokal (od kiedy leją Czarnkowa)?

                        Odkryłem lokal pare dni temu. I jestem ciekaw od jak dawna jest tam piwo Czarnków? Jak od dawna to się wkur..., że tak długo mogłem o tym niewiedzieć. Stan na dzisiaj (21.03.07) : Lokal czynny jest od 16:00 a do 18 promocja na dzbanki (2 l) Jest to praktycznie centrum miasta a cena jak na to bardzo bardzo przystępna cena. Cudowny Czarnków (ciemne) można nabyć również w butelkach (0.33l)

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mieszko_wita_iron
                          Odkryłem lokal pare dni temu. I jestem ciekaw od jak dawna jest tam piwo Czarnków? Jak od dawna to się wkur..., że tak długo mogłem o tym niewiedzieć. Stan na dzisiaj (21.03.07) : Lokal czynny jest od 16:00 a do 18 promocja na dzbanki (2 l) Jest to praktycznie centrum miasta a cena jak na to bardzo bardzo przystępna cena. Cudowny Czarnków (ciemne) można nabyć również w butelkach (0.33l)
                          Hm Proszę poczytać cały wątek i ...będzie wszystko jasne lub ciemne
                          Last edited by Pogoniarz; 21-03-2007, 23:07.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • rotmistrz
                            Senior
                            • 06-2005
                            • 469

                            #14
                            Po wielu podejsciach wreszcie udało Mi się pogodzić wyjazd służbowy z możliwością zaliczenia tego lokalu. Atmosfera i warunki lokalowe są ok. Podział na salę dla niepalących i palących. Mimo, że paliło wiele osób nieczuś dymu w pozostałej części lokalu. Można było zjeść danie firmowe co też uczyniłem. Piwa czarnokowskie wspaniałe jasne za 3,67 i ciemne za 4,17 szklanka 0,5 l. Obsługa dba o klijenta szklanica pusta długo nie stała zaraz pojawiała się urocza barmanka z pytaniem czy wymienić na nową, można też zamówić dwulitrowy dzbanek piwa. Lokal godny polecenia i zapewniam, że jeśli warunki czasowe pozwolą to będę tam bywał częściej.

                            Comment

                            • ARTHUR
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2338

                              #15
                              Tam będzie spotkanie przed giełdowe 28.03.2008.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎