Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.24 - Gdańska Giełda Birofili

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wzmacniacz
    Senior
    • 06-2002
    • 143

    2006.06.24 - Gdańska Giełda Birofili

    24 czerwca 2006 w godzinach 7:00 - 12:00 odbędzie się w piwiarnii "POD KASZTANAMI" w Gdańsku, Aleja Zwycięstwa 8-10, kolejna "Gdańska Giełda Birofilów" (ta zapowiadana cykliczna). Sponsorem giełdy jest tym razem browar "JURAND" , mam nadzieję że nowy sponsor będzie poważniejszy od poprzedniego . Na giełdę zapraszam w imieniu organizatora, czyli włąściciela "POD KASZTANAMI", oraz pozostałej braci kolekcjonerskiej z Gdańska i okolic.

    Wszelkie pytania proszę kierować pod email znajdującycy się na ulotce, lub do mnie na PW lub email zubero@poczta.fm.

    Po wielu konsultacjach z kolekcjonerami z Gdańska i kolekcjonerami którzy chcą przyjechać spoza Gdańska, ten włąśnie termin okazał się nam najbardziej odpowiedni.

    Proszę ART'a o wstawienie tej imperezy do terminarza.
    Attached Files
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    info dodane, ale proszę po raz n-ty aby takie sprawy kierować do mnie bezpośrednio. nie zawsze docieram do próśb ukrytych w treści postów
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • cukierniczka
      Senior
      • 01-2006
      • 143

      #3
      Czyli zapowiada się Impreza Świętojańska w Gdańsku.

      Zapewne przyjdziemy na lane piwko "Jurand", ale o 7.00 rano w sobotę to człowiek zwykle jeszcze mocno śpi.
      Złośnica

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cukierniczka
        Czyli zapowiada się Impreza Świętojańska w Gdańsku.

        Zapewne przyjdziemy na lane piwko "Jurand", ale o 7.00 rano w sobotę to człowiek zwykle jeszcze mocno śpi.
        Polunatykujecie zatem ku źródełku
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • tom_a_hawk
          • 01-2004
          • 34

          #5
          Giełda

          Cześć,
          nie mogę jechać do Żywca ale za to postaram się po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni odwiedzić giełdę w Gdańsku.
          Do zobaczenia,
          T.

          Comment

          • wzmacniacz
            Senior
            • 06-2002
            • 143

            #6
            Jak najbardziej zapraszamy! Tym bardziej że pogoda dopisuje!

            Comment

            • mario123
              Senior
              • 01-2003
              • 250

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wzmacniacz
              Jak najbardziej zapraszamy! Tym bardziej że pogoda dopisuje!

              I co, jak było?

              Mimo swoich chęci nie mogłem się wczoraj pojawić na giełdzie, ani po giełdzie.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10836

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mario123
                I co, jak było?
                (...)

                Kameralnie
                Na giełdzie dominowały przede wszystkim kapsle i etykiety. Niestety i tym razem zawiódł "sponsor", którym miał być Browar Jurand. Najważniejsze, że giełda towarzysko dopisała, 8 nowych porcelanek do zbioru doszło. A to się liczy
                Ps. Fotka za chwilę pojawi się w galerii.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • zulu
                  Senior
                  • 04-2004
                  • 299

                  #9
                  a może ...

                  ... udłoby się tak zorganizować następne spotkanie, żeby dotarła większa liczba kolekcjonerów spoza okolic Trójmiasta?
                  Myślę tu przede wszystkim o późniejszej godzinie np g. 10 czy 12 tak jak podczas festiwalu im. Heweliusza. Pozwoliłoby to dotrzeć zainteresowanym osobom z niemal całej północnej Polski (czytaj mnie ale i nie tylko).
                  Czy w Gdańsku nie może narodzić się nowa, świecka tradycja giełdy o "ludzkich" godzinach? Przecież spotkania i tak mają charakter regionalny - tydzień po Żywcu czy dzień po Białej trudno spodziewać się gości z drugiego końca Polski, więc argument że rano przybywają do miasta nocne pociągi nie ma racji bytu.

                  Comment

                  • MLT
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 1045

                    #10
                    Jestem jak najbardziej za. Sam dotarłem na giełdę dopiero około 10.

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      #11
                      Również apeluje o wprowadzenie na Gdańskich giełdach czasu "normalnego". Pierwsza edycja była w dobrych godzinach.

                      Comment

                      • wzmacniacz
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 143

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
                        ... udłoby się tak zorganizować następne spotkanie, żeby dotarła większa liczba kolekcjonerów spoza okolic Trójmiasta?
                        Myślę tu przede wszystkim o późniejszej godzinie np g. 10 czy 12 tak jak podczas festiwalu im. Heweliusza. Pozwoliłoby to dotrzeć zainteresowanym osobom z niemal całej północnej Polski (czytaj mnie ale i nie tylko).
                        Czy w Gdańsku nie może narodzić się nowa, świecka tradycja giełdy o "ludzkich" godzinach? Przecież spotkania i tak mają charakter regionalny - tydzień po Żywcu czy dzień po Białej trudno spodziewać się gości z drugiego końca Polski, więc argument że rano przybywają do miasta nocne pociągi nie ma racji bytu.
                        No i na festiwalu mimo póżnej godziny rozpoczecia, frekwencja była bardzo mizerna. Część kolekcjonerów przyszła jedynie na spacer z rodziną bez gadżetów na wymianę a nie o to chyba chodzi w idei giełd wymiennych.
                        Ale godzinę 9,00, tak jak odbyła się pierwsza z giełd, uważam za słuszną, tym bardziej ze jednak mało mamy gości zamiejscowych a komunikacji miejskiej znacznie wiecej juz jeździ. Jeżeli reszta "stałych bywalców" nie będzie miała nic na przeciw to chyba można się spotkać nieco póżniej.
                        Tym razem mała liczba uczestników bardzo mnie zdziwiła ponieważ na moja skrzynkę przyszło aż 15 rezerwacji na stoliki a przyjechało aż 4 kolekcjonerów, a Robert dostał tych rezezwacji znacznie wiecej i praktycznie nikt się nie pojawił z rezerwujących. Dziwne to. A jeszcze dziwniejsze to sponsoring giełdy, jest tu jakiś problem, ale nie wiem jaki.
                        A na następną giełdę zapraszamy dopiero na jesień!

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #13
                          zbyt często to nie jest metoda, a termin moim zdaniem dobry, bo nie każdemu pasuje jazda przez pół Polski. grunt, by zadbać o lokalnych zbieraczy, by chcieli przychodzić.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎