PDA

Wersja pełna: : Bellydance i nie tylko...W-w 10.06.2006

monne
28-05-2006, 11:03
10.06.2006 w Pałacyku na Kościuszki (Wrocław) odbędzie się impreza, obejmująca występy różnych grup tanecznych: taniec towarzyski, taniec współczesny, tango, flamenco, bellydance ;) i może jeszcze jakieś
Wstęp 5zł.
Byłam już na podobnym wieczorze organizowanym przez Dom Tańca i osobiście polecam ich imprezy :kwiatek:

huanghua
28-05-2006, 18:49
Ja z ciekawości co to jest to twoje "belly dance" to nawet filmik z sieci zassałem...
Teraz już wiem :D

monne
28-05-2006, 20:26
Ja z ciekawości co to jest to twoje "belly dance" to nawet filmik z sieci zassałem...
Teraz już wiem :D

Wystarczyło zapytać :kwiatek:

P.S.
Jestem ciekawa co udało Ci się ściągnąć z netu, bo z doświadczenia wiem, ze pod tą nazwą "różne rzeczy" ;) można ściagnać niestety ....

huanghua
28-05-2006, 22:01
...ze pod tą nazwą "różne rzeczy" ;) można ściagnać niestety ....
Hehe:D
Nie, nie, to nie to...
Ściagnąłem to: http://www.tancerze.pl/filmy/Habibi%20-%20BlueCity%20-%20internet%20-%20050421.wmv
Najbardziej podoba mi się to potrząsanie "klatką piersiową";) , bo żeby gdzieś belly tańczyło to nie zauważyłem:) :D

monne
29-05-2006, 16:20
Ściagnąłem to: http://www.tancerze.pl/filmy/Habibi%20-%20BlueCity%20-%20internet%20-%20050421.wmv
Najbardziej podoba mi się to potrząsanie "klatką piersiową";) , bo żeby gdzieś belly tańczyło to nie zauważyłem:) :D

No faktycznie Panie za bardzo się nie postarały :rolleyes: mogły włożyć troszkę siebie w ten występ... w każdym razie zapraszam na naszą imprezkę 10tego :) tam zobaczysz nie jeden tańczący brzuszek ( i nie tylko brzuszek :D )...

huanghua
29-05-2006, 19:04
No faktycznie Panie za bardzo się nie postarały :rolleyes: mogły włożyć troszkę siebie w ten występ... w każdym razie zapraszam na naszą imprezkę 10tego :) tam zobaczysz nie jeden tańczący brzuszek ( i nie tylko brzuszek :D )...
Myślałem, że ten taniec już taki ascetyczny w formie jest, ale po Twoich obietnicach wiele sobię obiecuję.
Szczególnie "... i nie tylko brzuszek :D..." :D ;) :D

monne
29-05-2006, 19:30
Myślałem, że ten taniec już taki ascetyczny w formie jest, ale po Twoich obietnicach wiele sobię obiecuję.
Szczególnie "... i nie tylko brzuszek :D..." :D ;) :D

"bo fantazja, fantazja jest od tego, aby bawić się na całego" ;) to dotyczy również tańca :kwiatek: