Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

66 butelek 0,33 zamienie na piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brew
    Senior
    • 12-2003
    • 159

    66 butelek 0,33 zamienie na piwo

    Butelki po belgijskich piwach.
    Wszystkie byly myte i suszone zaraz po uzyciu* ale dla wlasnych warek nie potrzebuje ich az tyle.
    Odbior w P-niu lub na gieldzie w Zywcu. Bardzo niechcialbym ich pakowac i wysylac.
    Odplatnosc w piwie** - co laska (w granicach przyzwoitosci, znaczy sie nie za malo )

    *) myte wewnatrz, etykiety na ogol nie odmaczane
    **) preferuje Rochefort 10 ale znam cene w Polsce wiec w zasadzie moze byc wszystko poza masowka
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Ja bym się na to pisał Proponuje w zamian piwo ze Żnina, Starego KRakowa, Relakspola i Portera Strzelca

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • brew
      Senior
      • 12-2003
      • 159

      #3
      Jesli piszesz sie na wszystko (66 sztuk, czy cos kolo tego), to temat zakonczony a na pw ustalimy szczegoly.
      A tak jeszcze publicznie, to moze jeszcze cos z Wielkobronowickich?

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Oczywiście domowe piwo też daję

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Dzięki za owocną wymianę Mam nadzieję, że piwa smakowały Sam piję piwo z Twojej 36 warki

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • brew
            Senior
            • 12-2003
            • 159

            #6
            Nie pozostaje mi nic innego odpisać jak:
            Dzięki za owocną wymianę. Mam nadzieję, że piwo smakowało. Sam piję Twoje.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎