Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Płk. Dąbka 224, J-H

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    Gdynia, Płk. Dąbka 224, J-H

    Mały sklep spożywczy, w którym obecnie można kupić Mazurskie (pils i mocne), Jurandy, piwa z Ciechanowa, Góralskie, Śląskie, Karpackie, chyba wszystkie piwka z Ambera, Next-y, jakieś puszkowe piwo z Namysłowa, no i masówka (Kasztelańskie, Piasty i inne). Jak na taki mały sklepik naprawdę ciekawy asortyment.
    A jeszcze w zeszłym roku można tu było kupić DIAMENTa. Kak żal, że uże niet
    Last edited by Bombadil13; 30-05-2006, 22:10.
    Poszukuję
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #2
    Sklepik rozszerza swój asortyment. Teraz dostępne są w nim piwa z browarów (koni nie wymieniam):
    Amber
    Staropolski
    Van Pur
    Jabłonowo
    Ciechanów
    Zabrze
    Jurand
    i UWAGA!!! Namysłów (Plum, Malina, Imbir w cenie 2,10zł za puchę)
    Poszukuję

    Comment

    • cichy777
      Junior
      • 12-2007
      • 6

      #3
      Gdynia

      Kopernika, Gryfa i parę innych piw z Ambera można dostać w Gdyni na Pułkownika Dąbka 224 - dla zmotoryzowanego nic trudnego
      Last edited by Maggyk; 19-01-2008, 08:38. Powód: dostosowanie postu do zasad działu
      :stout:

      Comment

      • tomek35
        Senior
        • 02-2007
        • 497

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cichy777 Wyświetlenie odpowiedzi
        Kopernika, Gryfa i parę innych piw z Ambera można dostać w Gdyni na Pułkownika Dąbka 224 - dla zmotoryzowanego nic trudnego A co do Smaka to dzisiaj znowu byłem, muszę wkońcu pojechać samochodem i kupić spory zapas bo tak co kilka dni jeździć z Gdyni to się się dla młodego nie opłaca A teraz pytanie dla Dytektora: czy będą smakowe z Namysłowa (na wystawie nadal są) i czy jest jakaś szansa na jakieś 0,33 z Grudziądza (Rotomistrz) albo z Kraja (Bawar, Czarny Koń, Nakielskie Jasne itd.) albo Zwierzyńca Pils

        czy twoja informacja na temat Kopernika jest pewna?, nie chcialbym z Gdańska bezcelowo jechać do Gdyni ( ta ulica to jest na Oksywiu Górnym?), od dłuższego czasu poluje na to piwo, i nie moge zrozumiec dlaczego Amber nie chce wypuścić Kopernika na krajowy rynek?!

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10836

          #5
          Dziś tam podjadę i to zweryfikuję. Co do Kopernika niechce mi się wierzyć.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Dziś tam podjadę i to zweryfikuję. Co do Kopernika niechce mi się wierzyć.
            No to uwierz, jeszcze parę dni temu był napewno. To naprwde przyzwoity osiedlowy sklepik
            Poszukuję

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10836

              #7
              Faktycznie oddaje honor. Piwo "Kopernik"jest w ofercie sklepu. 1.55zł za flaszke pół litrową.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • tomek35
                Senior
                • 02-2007
                • 497

                #8
                mam pytanko? czy ten sklep w niedziele też jest czynny?

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  A dokładniej, to jak tam trafić? Jakieś najblizsze skrzyżowanie podajcie, bo Dąbka ma kilka kilometrów i może to być zarówna na Oksywiu, Obłużu lub Pogórzu.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #10
                    Jest to na Obłużu. Jedziesz estakadą do końca i skręcasz w prawo, po przejechaniu 100-200 m po lewej stronie zobaczysz sklepik z reklamami Heńka, to tu.
                    Niestety nie pamiętam, czy sklep jest czynny w niedzielę, chyba nie.
                    Mam co prawda do niego 200m, ale tak wieje, że nie chce mi się wychodzić.
                    Poszukuję

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Czyli Google Earth pokazuje prawidlowo

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • tomek35
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 497

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Faktycznie oddaje honor. Piwo "Kopernik"jest w ofercie sklepu. 1.55zł za flaszke pół litrową.

                        Ta cena Kopernika jest jakaś podejrzanie niska , czy to piwo nie jest po terminie?, albo jakiś zepsuty smak?

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10836

                          #13
                          Termin ważności jest do połowy marca. "Kopernik" jak zwykle wybornie smakuje.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            Czyżby pojawiła się data? Miałem do czynienia z Kopernikiem tylko 2 razy, pewnie z ta samą partią, i nie doszukałem się tam daty wogóle. Uznałem że to w USA normalne

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czyżby pojawiła się data? Miałem do czynienia z Kopernikiem tylko 2 razy, pewnie z ta samą partią, i nie doszukałem się tam daty wogóle. Uznałem że to w USA normalne
                              Kopernik ma datę ważności na kapslu, choć przyznaję ja również widziałem takie bez jakielkolwiek daty
                              Poszukuję

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎