Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Chłodnica - rurka 2,50 zł za m - sprzedam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • luklaz
    Senior
    • 11-2005
    • 121

    Chłodnica - rurka 2,50 zł za m - sprzedam

    Witam mam do sprzedania rurkę aluminiową z metra fi 8mm. Można z niej zrobić doskonałą chłodnicę taką jak na foto. Rurka jest na tyle miękka że bez problemu można ją formować w dowolny sposób. Do wykonania mojej chłodnicy wykorzystałem 20 m rurki, powstała chłodnica o średnicy 30 cm składająca się z 20 zwoi, chłodzi 30 l brzeczki 100C w 15 min do 25C. Rurka jest z odzysku i dobrze jest ją przeczyścić. Cała sprawa zaczęła się gdy załatwiłem dla siebie tę rurkę. Myślałem, że odetnę 20 m zapłacę i po sprawie. Okazało się, że muszę kupić całe 50 m, więc zadałem temat na zbycie reszty w forum BA. Teraz wychodzi na to, że jest chętnych więcej niż rurki, więc zamawiam kolejne 50 m. Nie chcę w tym "zamrażać" swojej kasy, więc jeśli jest ktoś chętny to zapraszam - salvadore@vp.pl
    Wino tu rzadko używane. Ma jednak naród polski napój warzony z pszenicy, chmielu i wody, po polsku piwem zwany. Ale nie ma nadeń lepszego dla pokrzepienia ciała . Jest nie tylko rozkoszą mieszkańców , lecz i cudzoziemców. Jan Długosz
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika luklaz
    (...)Można z niej zrobić doskonałą chłodnicę taką jak na foto. (...)
    Gdzie to foto?
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • luklaz
      Senior
      • 11-2005
      • 121

      #3
      Sorki miałem problem z rozdzielczością, chciałem jak najlepiej i przesadziłem, już się poprawiam.
      Attached Files
      Wino tu rzadko używane. Ma jednak naród polski napój warzony z pszenicy, chmielu i wody, po polsku piwem zwany. Ale nie ma nadeń lepszego dla pokrzepienia ciała . Jest nie tylko rozkoszą mieszkańców , lecz i cudzoziemców. Jan Długosz

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎