Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Hip Hop we Wrocławiu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Hip Hop we Wrocławiu

    Pewnie mało kogo to obchodzi na forum ale będe tu umieszczał informacje o hip hopowych imprezach we Wrocławiu.

    Na początek koncert Fisza, Pijanych Powietrzem i jeszcze jakiś tam wrocławskich ekip na początku.
    Data : 12 04 2002
    Klub: La Fete na wzgórzu partyzantów
    Wjazd 15 zł w dniu konceru, a w przedsprzedarzy 12 zł
    Piwko w klubie lane, ale i tak najlepiej wypić sobie kilka z butelki wcześniej.
    Polecam.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #2
    Kolejny koncert

    Tym razem wystąpi Fenomen, Onar i Ośka, OSTR, Płomień, Neon i Verte.
    Impreza znów w kubie "La Fete" dnia 26 04 2002.
    Bilety w kosztują 15 zł, a w dniu koncertu 20 zł.
    W programie także przewidziane występy breakdance 'wców.
    Kolejana okazja do wypicia piwka i posłuchania najlepszego polskiego hip hopu. Polecam
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #3
      Tym razem TEDE

      24 maja
      Koncetr TEDEGO z Warszafskiego Deszczu.
      Support to wrocławskie TFK
      Za gramofonami Dj Filp, Dj Bajm & Dj Mgła.
      Impreza odbędzie się w klubie La Fete mieszczącym się na Wzgórzu Partyzantów.
      Cena biletu :
      W przedsprzedarzy 14 zł, w dniu koncertu 18 zł.

      Ciekwe ile forumowiczów pojdzie?

      Po drodze były jeszcze dwa inne koncerty:
      Pezeta oraz Zipery, ale chyba nikt nie zauważył.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • Piwofil
        Senior
        • 01-2002
        • 907

        #4
        Jutro ( a właściwie już dziś ) 15. 08. 2002 w klubie Strefa Radia Kolor o godzinie 19 00 odbędzie się koncert OSTREGO, jednego z bardziej kontrowersyjnych polskich raperów. Do tego zaplanowano pokazy BreakDance, gdyż jest to druga cześć imprezy o nazwie Break Ya Neck
        Cena biletu to 12 zł, a w klubie serwują Żywca za 5 zł
        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎