Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Częstochowa-gdzie kupić GAB Stout, Kama-Sutra??

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    Częstochowa-gdzie kupić GAB Stout, Kama-Sutra??

    W przyszły weekend kumpel ma być w Częstochowie (okolice klasztoru) i ma bojowe zadanie kupić piwa z GAB-a tj. Stouta i Kama-Sutry więc mam prośbe o namiary na sklepy z tymi piwami (z innymi ciekawymi też )
    Z góry dziękuje
    Last edited by kishar; 30-06-2006, 11:50.
  • garfunkel
    Senior
    • 04-2005
    • 1068

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar
    W przyszły weekend kumpel ma być w Częstochowie (okolice klasztoru) i ma bojowe zadanie kupić piwa z GAB-a tj. Stouta i Kama-Sutry więc mam prośbe o namiary na sklepy z tymi piwami (z innymi ciekawymi też )
    Z góry dziękuje
    Kupisz np. w sklepie Piwa Świata, który to sklep mieści się przy ul. Nowowiejskiego, kawałeczek za ratuszem.

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Było tam to piwo jeszcze wczoraj w każdym bądź razie W zeszłym tygodniu w czwartek jednak nie było

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • zbysia
        Senior
        • 09-2004
        • 907

        #4
        Jeśli ktoś chciałby zakupić te piwa, w dobrych cenach a miałby czas będąc w Cz-wie, to służę swoją skromną osobą, jako bezprowizyjny pośredni. Oczywiście po uprzednim wcześniejszym się umówieniu. Odbiór ode mnie we własnym zakresie.
        Zaznaczam, że nie jest to sprzedaż, tylko przysługa, ja tylko "zakładam" za piwo.
        fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

        Comment

        • Budyn
          Junior
          • 03-2006
          • 2

          #5
          własnie ja jestem tym kumplem i sie wybieram po browarki

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
            Jeśli ktoś chciałby zakupić te piwa, w dobrych cenach a miałby czas będąc w Cz-wie, to służę swoją skromną osobą, jako bezprowizyjny pośrednik.
            A dałbyś radę przynieść mi dwie Kama Sutry na Święto Piwa do Oslo w cenach nizszych niż jest w Oslo ? W zamian zwrot kosztów lub Smocze Głowy, jak wolisz.

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎