Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

tani słód - mogę przywieźć do Wwy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LeComte
    Junior
    • 06-2006
    • 12

    tani słód - mogę przywieźć do Wwy!

    dogadałem się przez GG n/t słodu z Bogutymłyna. Jadę w te okolicę po niedzieli 2.07.2006, wracam po tygodniu. Najpierw chciałem kupić tylko dla siebie, ale pomyślałem, że może skorzystać razem?
    Gość (bardzo miły i konkretny) przez GG powiedział, że przy zakupie 150 kg wyjdzie 1,84 zł za kg. A jeśli mniej to obniżka będzie proporcjonalna do ilości.

    czy ktoś z Wwy się pisze na to? Odbiór w Ząbkach, albo dowiozę pod wskazany adres ale.. w ciągu 2tygodni, bo nie będę specjalnie jechał, tylko przy okazji.Chyba, że skasuję kontrahenta za gaz do autka.

    Oczywiście muszę mieć zgłoszenia do soboty, czyli sprawa jest pilna.

    I ... bardzo przepraszam, ale nie chcę mieć problemu z rozprowadzaniem słodu - dlatego będę prosił o przedpłatę - powiedzmy 10 zł. Jest łikend więc przelewy międzbankowe nie będą działać, ale mam nadzieję, że macie konta w Mbanku, albo w Intelligo

    A w ogóle to ten Boguty młyn jest wart polecenia - świetny kontakt przez GG i b. dobre ceny
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎