Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o… odchudzaniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mistrzu
    Senior
    • 08-2003
    • 750

    Przy piwie o… odchudzaniu

    W związku z miernymi wynikami mojego dotychczasowego odchudzania potrzebuję Waszej pomocy. Podzielcie się proszę sposobami zachowania formy i odpowiedniej sylwetki.
    Ponadto by czuć się zobowiązanym, muszę publicznie przyobiecać, że do Zlotu schudnę z obecnych 94 kilogramów do 79 kg. Trzymajcie za mnie kciuki.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23798

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
    W związku z miernymi wynikami mojego dotychczasowego odchudzania potrzebuję Waszej pomocy. Podzielcie się proszę sposobami zachowania formy i odpowiedniej sylwetki.
    Ponadto by czuć się zobowiązanym, muszę publicznie przyobiecać, że do Zlotu schudnę z obecnych 94 kilogramów do 79 kg. Trzymajcie za mnie kciuki.
    Ponoć napisanie relacji z konferencji prasowej Royal Unibrew może sprawić że człek zrzuci zbędne kilogramy w wymaganej ilości


    poza tym będziesz wyglądał jak ten sharpei jak tyle schudniesz w tak krótkim czasie
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Moja Mama dzięki 'diecie kopenhaskiej' schudła w ciągu dwóch tygodni 4 kg

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • grzes_ch
        Senior
        • 10-2003
        • 612

        #4
        Ja też postanowiłem , że w te wakcje trochę zjadę z wagi. Aby to urzeczywistnić zacząłem codziennie rano biegać .
        Efekt jest taki , że w tym tygodniu na porannym biegu towarzyszył mi mój pies , który tak niefrasobliwie wpadł mi pod nogi ,że mam złamaną kość śródstopia i gips prawie do końca lipca.

        Comment

        • garfunkel
          Senior
          • 04-2005
          • 1068

          #5
          A co z psem?

          Co do odchudzania: po urodzeniu dziecka chudnie się bardzo szybko...

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
            Co do odchudzania: po urodzeniu dziecka chudnie się bardzo szybko...
            nie żartuj......schudlaś??
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              #7
              Mistrzu, zbilansowana dieta i siłka. Skąd konkretnie z Wawy jesteś? Mogę polecić Gymnasion obok Geant przy Puławskiej. Ja akurat nie potrzebowałem, ale mogą Ci tam zrobić pomiar tkanki tłuszczowej i rozpisać treningi.
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Ja mam problem wręcz odwrotny - próbuję przybrać na wadze, a efekty są raczej mierne
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • garfunkel
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 1068

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                  nie żartuj......schudlaś??
                  Schudłam...naprawdę, mam świadków ! Zatem polecam ...


                  PS : a dla panów to ciągle jest chyba ta nagroda Rockefellera za urodzenie dziecka, nagroda w wysokości 1 miliona $... dwa w jednym, i schudnie się i zarobi.

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                    Ja mam problem wręcz odwrotny - próbuję przybrać na wadze, a efekty są raczej mierne
                    Może powinieneś zajść w ciążę i w niej pozostać?
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                      Ja mam problem wręcz odwrotny - próbuję przybrać na wadze, a efekty są raczej mierne
                      Ja tak miałem w ubiegłym roku. Plan był by przybrać i utrzymać na stałe 5 kg. Przybrałem 6 i pozostało na stałe (bo już prawie 12 miesięcy) 3 kg. Przepis: zdrowe wysokobiałkowe jedzenie, aktywny sport (u mnie rower, wspinaczka, trecking, pływanie, piłka nożna, łyżwy) i duuuużo piwa
                      Last edited by Shlangbaum; 01-07-2006, 22:13.

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • zAjkA
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 1089

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
                        W związku z miernymi wynikami mojego dotychczasowego odchudzania potrzebuję Waszej pomocy. Podzielcie się proszę sposobami zachowania formy i odpowiedniej sylwetki.
                        Ponadto by czuć się zobowiązanym, muszę publicznie przyobiecać, że do Zlotu schudnę z obecnych 94 kilogramów do 79 kg. Trzymajcie za mnie kciuki.
                        Na niczym innym nie schudniesz tak szybko jak na rowerze. Diety są dla leni . Wsiadaj na rower i jazda nad zalew i tak ze trzy cztery razy w tygodniu. Jeśli w ciągu miesiąca przejedziesz 1000km to schudniesz z 10-12kg. Efekt murowany lecz potrzeba na to czasu.
                        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                        Comment

                        • zAjkA
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1089

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                          Ja mam problem wręcz odwrotny - próbuję przybrać na wadze, a efekty są raczej mierne
                          Ja też miałem z tym problem. Podczas gdy dużo kolarzowałem moja waga utrzymywała się na poziomie 75kg. Teraz gdy odstawiłem rower i zacząłem pracować w pizzeri problem zniknał. Przepis jest prosty dużo piwa, wszelkich słodyczy zwłaszca czekolady i na wieczór przed snem mała pizza. W przeciwieństwie do Shlangiego nie jest to zdrowe ale też daje efekt. Teraz waże 86kg i mam kilo nadwagi. Czas najwyższy wrócić do roweru.
                          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                            PS : a dla panów to ciągle jest chyba ta nagroda Rockefellera za urodzenie dziecka, nagroda w wysokości 1 miliona $... dwa w jednym, i schudnie się i zarobi.
                            Słyszałem, że to już nieaktualne. Obecnie urodzenie dziecka przez mężczyznę nie jest żadnym problemem medycznym (oczywiście przez cesarkę i rzecz jasna poczęte in vitro), tyle że zapotrzebowania na tę usługę jakoś nie ma...

                            A co do odchudzania: nie jeść nic na noc. Ostatni SKROMNY! posiłek ok. 18, np. jedna kromeczka chleba, albo jescze lepiej jakaś sałatka (ale bez majonezu). Praktycznie do woli można jeść rano - i jeśli wieczorem się nic nie je, to rano ma się apetyt.
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
                              Przepis jest prosty dużo piwa, wszelkich słodyczy zwłaszca czekolady i na wieczór przed snem mała pizza. W przeciwieństwie do Shlangiego nie jest to zdrowe ale też daje efekt.
                              Daje efekt: wrzody po 30, cukrzyca po 35, choroby układy krążenia koło 40, ostereoporoza (głownie u kobiet) po 50, śmierć koło 60... Jakoś wolę moje metody

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎