Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Parking strzeżony -Warszawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    Parking strzeżony -Warszawa

    Poszukuję adresu, sprawdzonego parkingu strzeżonego w Warszawie najlepiej w okolicach lotniska. Jeśli ktoś z was zna takowy proszę dajcie mi znać. Zadawalałaby mnie cena poniżej 100zł za jeden tydzień we wrześniu. Z góry dziękuję za pomoc.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    A czemu nie chcesz na samym lotnisku?
    Cena za 7dni to ok 95 wg poniższej strony

    Parking lotnisko zlokalizowany jest blisko lotniska Okęcie, Aleja Krakowska 42, Warszawa. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów oraz bezpłatny transfer na lotnisko. Parkingi Okęcie, zapraszamy!
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10836

      #3
      Dzięki na informacje. Cały czas opierałem się na cennikach z biur podróży, a tam ceny zaczynały się w okolicach 120zł.
      Ps. Czy ktoś przebije ofertę Becika?
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • mluk
        Senior
        • 01-2005
        • 778

        #4
        Kawałek dalej, ale taniej.

        <<KLIK>>
        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          Ten kawałek dalej, to kilka kilometrów. Dwa razy taksówka i wyjdzie to samo, a nawet drożej.

          Comment

          • mluk
            Senior
            • 01-2005
            • 778

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
            Ten kawałek dalej, to kilka kilometrów. Dwa razy taksówka i wyjdzie to samo, a nawet drożej.
            Nie kilka kilometrów, tylko niecałe 1,5 km od parkingu, do którego link podał becik.
            "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              #7
              KLIK

              94 zł za 7 dni. Na razie najbliżej.

              Poza tym emes, jeżeli chodzi o parkowanie za 70 zł to "Dla klientów urlopowych
              i biznesowych pow. 2 dób postoju zapewniamy bezpłatny transport na i z lotniska". Rozumiem, że abernacka jedzie na urlop, więc taksówka nie wchodzi w grę.
              Last edited by mluk; 05-07-2006, 14:08.
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #8
                Jeśli dają transport od i do lotniska, parkingu, to faktycznie interesujące. A propo tej odległości 1,5 km , to chyba odległość drogą lotniczą. Normalnymi drogami będzie conajmniej 3 km, no chyba, że są jakieś nowe wyjścia z lotniska na Al. Krakowską o których nie wiem. Ale skoro jest transport, to już te rozważania są małoistotne.
                Last edited by emes; 05-07-2006, 15:14.

                Comment

                • mluk
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 778

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                  Normalnymi drogami będzie conajmniej 3 km, no chyba, że są jakieś nowe wyjścia z lotniska na Al. Krakowską o których nie wiem.
                  Nie chodziło mi o odległość od lotniska (terminalu), tylko...

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ja
                  ...od parkingu, do którego link podał becik.
                  "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #10
                    Faktycznie masz rację. Nie spojrzałem na mapkę, o który parking lotniska chodzi, bo jest ich kilka. Oprócz tego znam jeszcze dwa, należące do lotniska. Na tym co podał becik nigdy nie byłem i nie wiedzialem, że takowy jest.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎