Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kto ma konto na ebayu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Kto ma konto na ebayu?

    Ludziska, potrzebuję kogoś zamieszkałego w Polsce, kto ma konto na ebayu i mógłby dla mnie dokonać zakupu, albo nawet dwóch, na niemieckiej stronie ebaya.

  • naczelnik
    Senior
    • 08-2003
    • 1884

    #2
    Ja mam konto na ebayu, zamieszkaly jestem "prawie" w Polsce, konto mam na niemieckim ebayu. Nadaje sie do Twoje misji, czy nie ?
    Popieram domowe browary!

    Polakom gratulujemy naczelnika

    Zamykam browar.
    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      #3
      Mam konto na e-bay. Raz po raz coś tam kupuję, mogę pomóc jak masz taką potrzebę
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        #4
        Też mam konto na ebay'u, mam także na PayPal'u co ułatwia transfer kasy
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • Andi
          Senior
          • 07-2001
          • 1915

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
          Ludziska, potrzebuję kogoś zamieszkałego w Polsce, kto ma konto na ebayu i mógłby dla mnie dokonać zakupu, albo nawet dwóch, na niemieckiej stronie ebaya.

          Zamelduj sie na Ebay w Polsce i juz bedziesz mial konto na EBAY na calym Swiecie-wystarczy wejsc wtedy na obojetny Ebay i sie zalogowac tym co sie w Polsce zarejestrowalo.
          Nie widze potrzeby zeby sie tak glowkowac i przez kogos kupowac
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • mluk
            Senior
            • 01-2005
            • 778

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
            Zamelduj sie na Ebay w Polsce i juz bedziesz mial konto na EBAY na calym Swiecie-wystarczy wejsc wtedy na obojetny Ebay i sie zalogowac tym co sie w Polsce zarejestrowalo.
            Nie widze potrzeby zeby sie tak glowkowac i przez kogos kupowac
            Pewnie Żą chce kupić coś szybko, a papiery idą chyba tyle, co z allegro.
            Last edited by mluk; 07-07-2006, 11:34.
            "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
              Pewnie Żą chce kupić coś szybko, a papiery idą chyba tyle, co z allegro.
              Nie wiem o co ci chodzi
              Wiem ze allegro wysyla papiery poczta i czas uaktywnienia Konta trwa kilka dni -w moim przypadku 2 tygodnie.
              zameldowac sie na EBAY trwa kilka sekund i wszystko zalatwia sie poczta elektroniczna przez e-mail
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • mluk
                Senior
                • 01-2005
                • 778

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                Nie wiem o co ci chodzi
                Wiem ze allegro wysyla papiery poczta i czas uaktywnienia Konta trwa kilka dni -w moim przypadku 2 tygodnie.
                zameldowac sie na EBAY trwa kilka sekund i wszystko zalatwia sie poczta elektroniczna przez e-mail
                Ja też nie wiem o co chodzi, dlatego użyłem słowa "chyba".
                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Chodzi o to, że mam alergię na zakładanie kolejnych kont w kolejnych serwisach po to tylko, żeby ich (kont) użyć dwukrotnie. No i przede wszystkim kwestia płatności.

                  Więc będę bardzo wdzięczny za pośrednictwo w zakupie. Ostatnio wszedłem w posiadanie dużej ilości folii bąbelkowej, więc mogę się odwdzięczyć płynną przesyłką. Takie formalności to dla mnie przyjemność

                  Ponieważ zamierzam kupić dwa obiektywy, a każdy kosztuje ok. 600 zeta, proszę chętnych o podesłanie mi numeru konta, żebym mógl zawczasu przelać pieniądz i później ewentualnie pokryć różnicę.

                  Ze dwie aukcje mi już uciekły, ale jeśli przyuważę kolejną, podrzucę link w tym temacie i poproszę o działanie

                  Wielkie dzięki za odzew!

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Równiez mogę coś Ci tam zalicytować ale nie chcę się bawić w przelewanie kasy z konta na konto.
                    Jeśli coś licytuję za większą kwotę niz 100 euro to preferuję przelew przez Western Union (w tym wypadku Ty bys to zrobił), druga strona już następnego dnia ma gotówkę i moze wysłac sprzedany towar.
                    Wielu uzytkowników wysyła tylko na adres podany na ebay czyli w tym wypadku mój lub jeśli by się zgodził od razu bezpośrednio na Twój. To juz jest kwestia dogadania ze sprzedającym.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      A ile kosztuje taki przelew? Bo jak sprawdzałem ceny przelewów zagranicznych w moim banku, to zbladłem.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Western Union tani nie jest ale szybkość, sprawność i prostota niestety kosztuje. Gwarantuje, ze osoba do której wysyłasz pieniądze może odebrać ją w postaci gotówki juz następnego dnia bez względu na kraj w jakiejkolwiek placówce WU.
                        Bankowe przelewy mnie zmierziły, przeliczanie wg. kursu (bankowego), i moje wieczne problemy z ebanem (międzynarodowe oznaczenie danego banku) drugiej strony, trwało to zawsze masę czasu i nie ukrywam, koszty prawie, że identyczne.

                        ponizej cennik
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #13
                          Hm... To by mi zwiększyło koszt o jakąś stówkę. Jeśli dodać koszty przesyłki, niewiele drożej kupię na allegro, chyba że jakąś wyjątkową okazję bym na ebayu trafił.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Można też pójść na całość i wysłać kasę w liście (też i wartościowym)
                            W tamtą stronę 100% skuteczności dojścia w całości, w tą 85%.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #15


                              No więc będę wdzięczny, jeśli jakaś dobra dusza z paypalem wylicytuje mi ten obiektyw. Maksymalna cena, jaką jestem skłonny zapłacić, to 130 ojro (bez kosztu przesyłki).

                              Przelew raczej przed końcem licytacji nie dojdzie, ale chyba z paypalem jest tak, że płaci się po otrzymaniu przesyłki - to prawda?

                              O ile dobrze zrozumiałem, przed licytacją trzeba się skontaktować ze sprzedającym - więc o to też proszę. Mogę coś napisać, ale tylko po angielsku, bo niemieckiego nie znaju.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎