Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słód z Browaru Kiper w Piotrkowie Tryb. i Zduńskiej Woli

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gralll
    Senior
    • 06-2005
    • 127

    Słód z Browaru Kiper w Piotrkowie Tryb. i Zduńskiej Woli

    Słód z Browaru Kiper w Piotrkowie Tryb. i Zduńskiej Woli

    Mam Pytanie czy był ktoś moze kiedyś w tych dwóch browarach zapytać sie czy moga odsprzedać słód ???

    W najbliższym czasie mam zamiar się tam wybrać, a nie chcę bujać się żeby tylko szyld zobaczyć ?
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Nikt za ciebie tego nie zrobi. Musisz sam spytać, zwłaszcza jeśli się tam wybierasz.

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      #3
      Ja swojego czasu wysłałem maila do Kipera. Niestety nawet nie było ich stać na odpowiedź odmowną
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        #4
        Byłem kiedyś na wicieczce w Kiperze - Pan główny piwowar (nazwiska nie pomnę) bardzo miły, fajne niemieckie kadzie warzelne z lat 50-tych, ale słodu to chyba nie sprzedadzą .

        Comment

        • gralll
          Senior
          • 06-2005
          • 127

          #5
          ja tez kiedys pisałem ...

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
          Ja swojego czasu wysłałem maila do Kipera. Niestety nawet nie było ich stać na odpowiedź odmowną
          i odpowiedzieli ze jak sie pojawię to moze coś się znajdzie dla mnie, ale to było dawno, niestety jakoś wyszło że nie mogłem wtedy pojechać

          Comment

          • gralll
            Senior
            • 06-2005
            • 127

            #6
            hej

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            Nikt za ciebie tego nie zrobi. Musisz sam spytać, zwłaszcza jeśli się tam wybierasz.
            mógł pisac na temat ...

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19165

              #7
              pszam, ale nie łapię...
              źle zadałeś pytanie w pierwszym poście. wynikało z niego, że nie chce ci się kiwnąć palcem, stąd moja reakcja. gdybyś napisał: czy ktoś kupował słód w w/w browarach. odpowiedź forumowiczów może byłaby merytoryczna.

              Comment

              • garfunkel
                Senior
                • 04-2005
                • 1068

                #8
                Zbysia kilka razy odwiedzał był browar w Zduńskiej Woli. Skontaktuj się, proszę, na PW. A i na spotkanie zajrzyj czasem do Oslo, to wielu przydatnych rzeczy się dowiesz, i ktoś na pewno podzieli się z Tobą drożdżami płynnymi, o których w innym temacie pisałeś.

                Comment

                • gralll
                  Senior
                  • 06-2005
                  • 127

                  #9
                  ok :-))

                  Jak sie przejadę to napiszę co wskurałem a tak na marginesie browar w zduni ma niezła stronę żaden browar nie wywala fot z linii produkcyjnej moglo by to klienta zniechęcić ...

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #10
                    Najpewniejszą forma kontaktu jest połączenie telefeoniczne. Majla można olać i wyrzucić, ale jak już się do kogoś dodzwonisz, to musi udzielić jakiejś odpowiedzi.
                    Last edited by Krzysiu; 16-07-2006, 08:34.

                    Comment

                    • Wielki_B
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 1968

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                      Zbysia kilka razy odwiedzał był browar w Zduńskiej Woli. Skontaktuj się, proszę, na PW. A i na spotkanie zajrzyj czasem do Oslo, to wielu przydatnych rzeczy się dowiesz, i ktoś na pewno podzieli się z Tobą drożdżami płynnymi, o których w innym temacie pisałeś.
                      Lubię czytac posty garfunkel.
                      A Grallowi to nawet się nie chce zastosować, choćby minimalnej, interpunkcji. Grall, mam wrażenie, że masz głeboko w poważaniu to, ile natrudzic sie muszą inni, aby odczytać to, co chciałeś powiedzieć; nie rozpisując się już o tym, jak bardzo "doceniasz" mozliwość kontaktu z piwowarami z Twojej miejscowości.

                      PS. W Zduńskiej można dostać słód.

                      Comment

                      • gralll
                        Senior
                        • 06-2005
                        • 127

                        #12
                        [
                        PS. W Zduńskiej można dostać słód.[/QUOTE]

                        I ta odpowiedź mnie satysfakcjonuje
                        jest sens jechać, jestem ciekaw ile by zeszli z cena jak by sie brało hurtowo np 200-300kg

                        Comment

                        • gralll
                          Senior
                          • 06-2005
                          • 127

                          #13
                          A Grallowi to nawet się nie chce zastosować, choćby minimalnej, interpunkcji. Grall, mam wrażenie, że masz głeboko w poważaniu to, ile natrudzic sie muszą inni, aby odczytać to, co chciałeś powiedzieć; nie rozpisując się już o tym, jak bardzo "doceniasz" mozliwość kontaktu z piwowarami z Twojej miejscowości.

                          nie mieszkam cały czas w Częstochowie także niewiele mi to daje .... ,
                          a co do interpunkcji i takich tam to jest forum , anie poezja śpiewana
                          czasami pogrubienei stosuję i zmieniam czcionke na verdane - podobno informatycy ja wymyślili bo sie najłatwięj ją czyta czy cuśśś

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gralll
                            [
                            jestem ciekaw ile by zeszli z cena jak by sie brało hurtowo np 200-300kg
                            hurt
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gralll
                              a co do interpunkcji i takich tam to jest forum , anie poezja śpiewana
                              Szacunek do własnego języka i innych ludzi przejawia się nie tylko poprzez poezję A tak naprawdę to chodzi gralll o to, że jak nie stosujesz poprawnie piwsowni, to nie można potem znaleźć Twoich postów/tematu poprzez wyszukiwarkę a to sprawia, że ktoś kto będzie miał takie same dylematy jak Ty nie znajdzie tematu z odpowiedziami na nie i będzie musiał ponownie zakładać temat o takiej samej treści. Taki tutaj jest regulamin na który zgodziłeś się podczas rejestracji. Czytałeś go, prawda ? Nie martw się, że Cię niekiedy będą na forum prostować - ludzka rzecz błądzić

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎