Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Slottskällans, Pilsner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Slottskällans, Pilsner

    Butelka 0,5 litra szwedzka, kapsel firmowy, brak kontry, alk.4,6 %, eks. brak,
    browar z m. Upsala
    Kolor - złocisty, klarowny
    Piana - drobnobąblowa, olbrzymia ( po czterokrotnym dolaniu dopiero było co pić),
    trwała, kożuszek w postaci 2 cm piany utrzymał się do końca, a pianę ze scianek na dno kufla popychałem łyżką
    Zapach - słodowy z aromatem owocowo-słodko-kwaskowatym ( troszkę dziwny ale zarazem sympatyczny )
    Gaz - w normie
    Smak - słodowo-owocowy, minimalne nuty chmielowe, średniosłodkie, ostre nuty kwaskowate.
    Super dobre piwo. Bardzo smaczne takie troche inne od wszystkich które do tej pory piłem.Sssss makowało mi.

    W moim "zbiorze" piwo nr. 616 / 440 opisane na forum / 343 - moje nowe na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • bolek1970
      Senior
      • 12-2005
      • 179

      #3
      Kapitalny pilsner, inaczej tego określić nie mogę.
      Wypity po bardzo pracowitym dniu (200 przejechanych kilometrów po Sztokholmie, w upalny dzień w ruch miejskim), posiadał wszystkie walory pilsnera i "to coś innego" o czym pisze przedmówca.
      Złocisty kolor, trwała piana, chielowy smak, plus posmak którego, podobnie jak w Hallands Pilsnerze nie umiem określić inaczej niż skarpetkowy (coś jak z chipsów serowych), zasługuje na miano zwycięzcy mojego letniego plebiscytu pilsnerów.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎