Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Srebrzyńska 39, Bar piwny "U Marcina"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kogra
    Senior
    • 03-2005
    • 139

    Łódź, Srebrzyńska 39, Bar piwny "U Marcina"

    Knajpka w starym domu. Na domu kaseton "Irish Beer". W środku podzielona na trzy salki. Na zewnątrz ogródek pod namiotem z drewnianymi stołami, krzesłami i ławami oraz dwoma stanowiskami do "rzutek"( właściciel jest miłośnikiem darts'a). I co najważniejsze można się napić z beczki piwa z Kormorana: Pils (3,30), Mocne (3,50) i Irish (3,50). Poza tym jeszcze lane Tyskie i Żubr oraz kilkanaście butelkowych.
  • kogra
    Senior
    • 03-2005
    • 139

    #2
    Nadal z beczki Kormorany: Irish i Mocne po 4 zł oraz tyskie. Z zestawu butelkowych warte zauważenia Mazur i Kasztelańskie niepasteryzowane ( 4 zł).

    Comment

    • Ulek
      Junior
      • 12-2008
      • 2

      #3
      bardzo miły lokalik z dobrym i tanim piwem, no i darty są też

      Comment

      • Sokół83
        szynkarz
        • 12-2004
        • 1598

        #4
        pracuje od jakiegoś czasu w pobliżu i wybraliśmy się w końcu z kumplem do tej knajpy po pracy

        lane:
        - BK Mocne 7,4% za 3,5zł [za 0,5l]
        - Irish Beer za 4zł

        do tego kilka piw butelkowych z małych browarów


        klimat typowej knajpy osiedlowej; klienci: panowie o okolicy 50-tki oraz sporo miejscowej, nieawanturującej się młodzieży, przychodzącej na dobre i w dodatku bardzo tanie piwo; niewątpliwym plusem jest wydzielone miejsce do palenia; minusem jest to, że jest trochę zimno i trzeba siedzieć w kurtce - temperatura mniej więcej jak w średniowiecznym zamku
        Z INNEJ BECZKI

        www.fotopolska.eu

        Comment

        • Madever
          Junior
          • 09-2011
          • 1

          #5
          Jako, że jestem tutaj nowy, pragnę powitać wszystkich forumowiczów. Dosyć często bywam w w/w barze, tak więc postanowiłem co nieco o nim napisać:

          Wystrój: Pod względem wystroju jest to typowy osiedlowy bar, niemniej jednak ma swój klimat i nie sposób się w nim nudzić. Do dyspozycji mamy 2 sale (w tym jedna dla palących), 2 mniejsze pomieszczenia, oraz ogródek. W barze znajdują się 4 maszyny do gry w darta, 2 owocówki, piłkarzyki, szafa grająca, a także 2 telewizory w 2 salach, na których zazwyczaj zastaniemy teledyski lub aktualne prowadzone spotkania sportowe.
          Piwo: Bar oferuje całkiem szeroki wachlarz rożnego rodzaju piw (w tym regionalnych). Oprócz bardziej znanych i szeroko dostępnych piw znajdziemy tutaj również rożne Ciechany, Łomże, Perły, Złote Denary, Raciborskie, Kasztelany, Irish Beer, Książęce... Asortyment "żyje" i stale powiększa się o nowości. Można tutaj zjeść też "coś na ciepło".
          Ludzie: Generalnie sporą cześć klientów stanowią gracze darta, ponieważ w barze odbywają się w często rożnego rodzaju zawody w lotki. Zawsze odbywa się to w sportowej atmosferze, bez niepotrzebnych spin, czy problemów.
          Tak reasumując to jest tutaj po prostu swojsko, miło i tanio i mnie osobiście to odpowiada, a że w zimę trochę zimniej to da się przeżyć :P
          Last edited by Madever; 28-09-2011, 15:18.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Madever Wyświetlenie odpowiedzi
            (...)Piwo: Bar oferuje całkiem szeroki wachlarz rożnego rodzaju piw (w tym regionalnych). Oprócz bardziej znanych i szeroko dostępnych piw znajdziemy tutaj również rożne Ciechany, Łomże, Perły, Złote Denary, Raciborskie, Kasztelany, Irish Beer, Książęce... Asortyment "żyje" i stale powiększa się o nowości. Można tutaj zjeść też "coś na ciepło".
            (...)
            Rzecz jasna, wszystkie te piwa są z beczki. Zgadza się?
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • ewimob
              Junior
              • 09-2011
              • 2

              #7
              Jestem kobieta i chętnie spędzam czas w tym lokalu. Nie są to może salony, ale jest to plusem Baru u Marcina. Panuje tam ciepła, swojska atmosfera. Sympatyczna, szybka obsługa, która nie tylko naleje piwko, czy przyrządzi fajnego drinka, ale również pomoże, doradzi. Wybór piw rzeczywiście duży, z nalewaka Tyskie, Żubr, Irish , Kormoran Mocny. A z butelki wspomniane wcześniej przez Madevera. Dla każdego coś dobrego. Od jakiegoś roku można napić się również mocniejszych alkoholi:wódka (różne), gin, whisky, rum i jeszcze kilka , których nie pamiętam. W związku z powyższym są też drinki
              Można więc kulturalnie się napić, coś przekąsić, ale i pobawić się, bo czasem są organizowane dyskoteki . Mało tego po dogadaniu się z szefem Baru można zorganizować małą imprezkę (niektóre nie były takie małe!). Tu amatorzy darta mogą spróbować swoich sił w różnych ciekawych turniejach, coś wygrać, a nawet zakupić sprzęt do darta! Latem oczywiście imprezom darterskim towarzyszy Grill, więc można grac lub kibicować, czy zwyczajnie przyglądać się potyczkom i zajadać kiełbaskę
              Na zewnątrz jest duży ogródek, pod namiotem, który chroni przed ewentualnym deszczem. W środku część dla palących i niepalących. rzeczywiście w części dla palących jest zimą zimno, na szczęście nie palę, więc nie korzystam Kibelek zarówno na zewnątrz jak i w środku lokalu oddzielny dla pań i dla panów. Jest to dużym plusem. Z części dla palących jest wyjście na dodatkowy mały ogródek, gdzie jest bardzo kameralnie
              4 dart elektroniczne, kilka tarcz sizalowych, piłkarzyki, owocówki.
              Bardzo sympatyczny lokal, w którym czas dziwnie szybko, ale jakże miło płynie

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23794

                #8
                Reklama dźwignią handlu... - pierwszopostowców proszę o zapoznanie się z:
                Last edited by ART; 28-09-2011, 21:46.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • ewimob
                  Junior
                  • 09-2011
                  • 2

                  #9
                  Jakaś taka dziwna jestem , że nie potrafię nic robić po łebkach....więc jak o czymś , o kimś piszę to robię to od poczatku do końca, tak by wyczerpac temat. Widziałam wcześniejsze posty i były one wg mnie mocno niekomleptne. Sory za mój perfekcjonizm i za to że zwyczajnie lubię ten lokal

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎