Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ustka - czy to dobre miejsce na wypoczynek dla piwosza?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pawelek59
    Senior
    • 04-2003
    • 195

    Ustka - czy to dobre miejsce na wypoczynek dla piwosza?

    Może Ustka, jest bardziej popularna wśród Forumowiczów, więc może ktoś ma informacje gdzie w Ustce można wypić dobre piwo? Zawsze można podjechać z Rowów.
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    #2
    Gdy byłem 2 lata temu w Ustce, w sklepach można było dostać Broka, Ambera. Natomiast nie wiem jak to będzie wyglądało teraz i tym bardziej w knajpach.

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawelek59
      Może Ustka, jest bardziej popularna wśród Forumowiczów, więc może ktoś ma informacje gdzie w Ustce można wypić dobre piwo? Zawsze można podjechać z Rowów.
      Wczoraj własnie wróciłem z Ustki. Z Brokiem dobrze nie jest. Na promenadzie tylko w jednym miejscu mozna dostać lanego( Sambor i Kanclerz), ale niestety tylko w plastiku. Inny lokal to wedzarnia ryb na plaży zachodniej, tam dają Kanclerza i Faxe, ale problem z plastikiem sie ponawia. Generalnie króluje Żywiec z Warką, ale zawsze można zamówić butelkowego Broka Export, albo Portera. W jednej z bocznych uliczek od promenady jest podawany lany Kasztelan i Okocim Palone. Ze sklepów to polecam spozywczy na Kilińskiego. Jest tam Żywe z Ambera, Porter Broka, Strzelec jasne i Mocne, Kaper i Specjale. W sklepie Społem na Grunwaldzkiej jest Koźlak z Ambera a raz widziałem Broka Martina. Bywa też czasem Kanclerz, Porter oraz Kaper. W markecie "Czar Sam" widziałem Faustusa. To chyba wszyskie ciekawostki.

      Comment

      • Aldach
        Senior
        • 07-2003
        • 1269

        #4
        Ale nie jest też tak źle. Jak już się zejdzie z promenady to można znaleźć sporo knajpek z lanym Brokiem (dwie nawet na głównej ulicy min. Bar Koral). Jest też bar Muszelka, nie pamiętam niestety nazwy ulicy, ale bardzo blisko głównej, gdzie jest dostępny lany Amber.
        Na promenadzie w barze Boss`mann jest też lany porter Żywca w cenie 7.00 zł za 0,5 litra.
        Last edited by Aldach; 24-07-2006, 20:15.

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach
          Ale nie jest też tak źle. Jak już się zejdzie z promenady to można znaleźć sporo knajpek z lanym Brokiem (dwie nawet na głównej ulicy min. Bar Koral). Jest też bar Muszelka, nie pamiętam niestety nazwy ulicy, ale bardzo blisko głównej, gdzie jest dostępny lany Amber.
          Na promenadzie w barze Boss`mann jest też lany porter Żywca w cenie 7.00 zł za 0,5 litra.
          Tak, o Porterze z Cieszyna zapomniałem. Chciałem jeszcze zaznaczyć, że słabo dostępny jest Brok Martin. Myslałem ze zrobie w Ustce zapasy a tam dwa piwka w jednym społemowskim sklepie i potem już cisza

          Comment

          • mluk
            Senior
            • 01-2005
            • 778

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
            Tak, o Porterze z Cieszyna zapomniałem. Chciałem jeszcze zaznaczyć, że słabo dostępny jest Brok Martin. Myslałem ze zrobie w Ustce zapasy a tam dwa piwka w jednym społemowskim sklepie i potem już cisza
            A'propos Rowów.

            Jeśli pawełek59 chce zrobić zapasy Martina, to polecam pewien sklep - pierwszy, po wjechaniu do Rowów - po prawej stronie (ok. 50 metrów od tabliczki z nazwą miejscowości).
            Last edited by mluk; 24-07-2006, 23:58.
            "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎