Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Darłówko, Conrada 26, Afro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Darłówko, Conrada 26, Afro

    Przeciętna knajpka ale w ofercie beczkowe Eire w cenie 4.50 za 0.5 l
    Jest też nalewak od Noteckiego ale nie ma do niego podłączonej beczki
    Wogóle zauważyłem, że w Darłówku sprzedaje się piwo z Krajana i Czarnkowa na zasadzie atrakcji pod tytułem "piwo irlandzkie", a jasnych już nie leją bo pewnie wszyscy wolą "sprawdzone marki"
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    Noteckie z beczki było jeszcze 21 lipca, wiem bo piłem Potem się skończyło i podłączony został beczkowy Carlsberg. Skoro jak Ty byłeś i nie było żadnej beczki, to oznaczać może rychły powrót Noteckiego.
    Zauważyłem, że duże powodzenie miało tam beczkowe Eire z syropem imbirowym.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      #3
      Faktycznie nalewak Noteckiego był zaklejony kartką Carlsberg
      Pytałem w kilku miejscach o Noteckie ale nigdzie nie było. W jednym z sąsiednich lokali był nalewak Krajana: Irlandzkie i Złoty Strong ale sprzedawali tylko Irlandzkie bo jak powiedział mi elokwentny sprzedający inne piwa z Nakła są niedobre

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Afro to jedyny lokal na Conrada, który nie posiada dużego ogródka od strony deptaku. Wnętrze niewielkie, chyba najbardziej klimatyczne na deptaku, przytulne. Przed lokalem jedynie dwa stoliki, no i roll bar Czarnkowa. Duży ogródek, z barem i bezpłatnym WC (nie częsta rzecz w Darłówku) znajduje się jakby z tyłu. Trzeba przejść na tyły lokali alejką, która przecina park. Może nie jest tam jakoś atrakcyjnie, ale jest spokojnie i z parasolami nad głową (przeczekiwałem tam solidną ulewę). W barze w ogródku wprawdzie nie leją Czarnkowa, ale donoszą z roll baru sprzed lokalu. Chyba kiedyś mieli tam Krajana, bo na dachu wisi stara beczka z naklejoną podobizną etykiety Irlandzkiego Mocnego. Miła obsługa, fajny lokal. Jedyne miejsce gdzie można napić się Noteckiego i jedno z dwóch miejsc gdzie leją Eire (ale tu w normalnej cenie 4,5zł, a nie 8).
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #5
          Najsympatyczniejszy lokal w Darłówku, w którym byliśmy. Rybki smaczne a do tego zacne Noteckie w cenie 5zł za pół litra.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Na dzień dzisiejszy z Czarnkowa tylko Eire. Na pytanie czy jest też jasne usłyszałem, że tak ... "tyskie i lech" Szybko się oddaliłem, ceny za ciemne czarnkowskie nie zanotowałem.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎