Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Darłówko, Kąpielowa 8, Bałtyk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Darłówko, Kąpielowa 8, Bałtyk

    Spora knajpka, na wejściu odrzuca smród przepracowanego oleju do frytek ale zachęcają tablice z informacją o sprzedaży "niefiltrowanego i niepasteryzowanego piwa bogatego w witaminę B..."
    To piwo to Brok chyba Martin w cenie 6 zł za 0.5l. Moim zdaniem warte spróbowania.
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    #2
    Wszystko fajnie, tylko powinno być "Darłówko" .

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
      Wszystko fajnie, tylko powinno być "Darłówko" .
      A co było ? Bo teraz jest juz dobrze a wczoraj pisałem "po kilku" i na trefnej klawiaturze więc wszystko mogło się zdarzyć.

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        #4
        Było "Darłówek" ale siły magiczne poprawiły nazwę

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
          Było "Darłówek" ale siły magiczne poprawiły nazwę
          Oooops

          Nie wiem dlaczego ale Darłówek mi bardziej pasuje niż Darłówko. Ale z faktami nie wygram. Wybaczcie pomyłkę

          Comment

          • Pinio74
            Senior
            • 10-2003
            • 3881

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
            Spora knajpka, na wejściu odrzuca smród przepracowanego oleju do frytek ale zachęcają tablice z informacją o sprzedaży "niefiltrowanego i niepasteryzowanego piwa bogatego w witaminę B..."
            To piwo to Brok chyba Martin w cenie 6 zł za 0.5l. Moim zdaniem warte spróbowania.
            Niefiltrowany i niepasteryzowany Brok w tym miejscu zdecydowanie warty jest polecenia. Piwo jest świeże i smaczne. Z innych piw jest jeszcze wybór butelkowego Broka, w tym Portera za 5,5 zł.
            Last edited by Pinio74; 01-08-2006, 10:14.
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #7
              Poprawiono adres zgodnie z PW od użytkownika ptc: Kąpielowa 8.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #8
                Bałtyk jest dość duży, ale niezbyt wygodny i chyba bez toalety!!! (gdy spytałem o nią, pani wskazała mi pobliską publiczną płatną toaletę). W ciepłe dni w środku jest gorąco, czuć zapachy kuchenne i palić nie wolno. Stoliki na zewnątrz natomiast są usytuowane tuż przy drodze. Samochodów może nie ma wiele, ale przelewający się tłum nie uatrakcyjnia picia piwa. W środku wystrój niezbyt ciekawy, nowoczesny i „kliniczny”. Można zjeść. Frytki są dobre, a ryba ponoć "bezpłciowa". Piwo (Brok niefiltrowany) nadal po 6zł. Dobre miejsce na zimną i mokrą pogodę. Miła obsługa.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Niestety jak bawiliśmy w Darłówku niefiltr nie był dostępny.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Zmiana asortymentu piwnego, ale nie jest źle, bo jest teraz ciemny i jasny Czarnków. Duże za 6 zł, małe 4,50. I jest to najlepsze (choć nie jedyne) miejsce, gdzie można w Darłówku napić się czarnkowskich specjałów. Po Broku zostały tylko reklamy, że podają tu piwo niefiltrowane i niepasteryzowane - jak widzę, takie wiszą tu od lat. Trochę to nie fair, mnie nie nabrali, ale może Brok niefiltrowany tu już za chwilę wróci?

                    Bałtyk obsługuje piwnie także sąsiedni Pasztecik. Można zamówić i tu i tu, ale obserwować jak leją można tylko w Bałtyku i to też nie do końca, bo nalewak jest usytuowany tak, że barmanka nalewa go stojąc do nas tyłem...

                    Czarnków można też kupić w butelkach, ale cena ich to bodajże 5 zł ! (w tym kaucja), chociaż głowy nie dam.
                    Last edited by Pendragon; 25-06-2009, 22:34.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎