Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Specjal - czy kupię na południu Polski?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elcoyot
    Junior
    • 01-2006
    • 10

    Specjal - czy kupię na południu Polski?

    Nie wiem czy post umieszczam w właściwym dziale...ale ten wydawał mi sie najwłaściwszy. Otóz j.w napisałem, ciekaw jestem, czy, a jeśli, to gdize na południu, a jeszcze lepiej na Śląsku można dostać to "północne", od czasu przejęcia przez Żywca, piwo. Z góry dizękuje!
  • Cez
    Senior
    • 01-2003
    • 1789

    #2
    wiem że Kraków to nie Śląsk, ale u nas jest w Intermarche...
    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elcoyot
      Nie wiem czy post umieszczam w właściwym dziale...ale ten wydawał mi sie najwłaściwszy. Otóz j.w napisałem, ciekaw jestem, czy, a jeśli, to gdize na południu, a jeszcze lepiej na Śląsku można dostać to "północne", od czasu przejęcia przez Żywca, piwo. Z góry dizękuje!
      Spacjala widuję czasami w sklepach sieci Intermarche. Kupowałem go już w Kędzierzynie Koźlu i Rydułtowach, a więc pewno w innych punktach tej sieci też bywa. Bywa podkreślam, bo z tego co zauważyłem, to pojawia się i znika...
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • elcoyot
        Junior
        • 01-2006
        • 10

        #4
        dzięki! skoro tak to muszę uruchomić zwiady. Pozdrawiam! A propos - będąc w Savii myślałem że natknąłem się na specjala - tylko wydawało mi się dziwne że mocny specjal ma czarną puszkę podczas gdy z pobytu nad morzem pamiętam iż czarny był premium a czerwony był mocny - przy bliższym spojrzeniu okazało się że to SpecIal z browaru Głubczyce no cóż, mam nadzieje że ten z IM będzie "prawdziwy"

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          #5
          Może być też w sklepach sieci Żabka (w warszawskich jest, to może być i w śląskich - ale nie musi).
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • Aldach
            Senior
            • 07-2003
            • 1269

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
            Może być też w sklepach sieci Żabka (w warszawskich jest, to może być i w śląskich - ale nie musi).
            Niestety, w górnośląskich Żabkach Specjal nie występuje.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎