Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Biłgoraj, Droga Straceń, Bar Jagieloński

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Biłgoraj, Droga Straceń, Bar Jagieloński

    Biłgoraj to bardzo piwne miasto. Naliczyłem 29 lokali serwujących złoty trunek. To niezły wynik na 28tys mieszkańców...
    Wiele ma ciekawy wystrój, dobrą gastrononię... co z tego, jeżeli dostępne w nich piwa to Tyskie, Lech, Warka, Żywiec... Żadnych alternatyw!!!! Nie ma nawet Perły!! Wstyd!
    Dlatego Jagielonka jest pierwszym lokalem jaki opisuję. Trzeba zaznaczyć, że nie jest to knajpa dla każdego. Osobiście nie polecam jako miejsce na pierwszą randkę, a po 22:00 przychodzicie na własną odpowiedzialność!
    Dlaczego piszę o tej "mordowni"?? Bo wbrew pierwszemu wrażeniu nie jest tu niebezpiecznie... Byłem w niej ostatnie 3 razy i obyło się bez przykrych incydentów. Ostatnio byłem z żoną i córką (4 lata) i właściciel zaproponował nam darmowe frylki dla dziecka!

    Do rzeczy:
    Lane - Perła Mocna 3zł, i... Janów (!) za 2,7zł .
    W butelkach - dziwny przegląd koncerniaków (np. zauważyłem Dębowe, ale brak Żywca czy Lecha), do tego Wojak, Perła i ciekawostka na skalę powiatu Super Mocny GAB...

    Po ostatniej wizycie Janów znaczączo awansował w moim Dzienniku Piwnym! Dowiedziałem się wcześniej, że w piątek ma być nowa beczka i wieczór piątkowy był upojny... Mniam...
    Radzę się o świeżość Janowa dopytywać zwłaszcza podczas upału (gdziekolwiek go znajdziecie), bo zdażyło mi się mocno przechorować 0,5l "lekko skwaśniałego"...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Jak możesz, ograniczaj ilość emotikonek - post będzie czytelniejszy.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
      Jak możesz, ograniczaj ilość emotikonek - post będzie czytelniejszy.
      Ale smutny

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        No to bez żadnych uśmieszków mapka dojazdowa - kierujcie się z "centum" na Zamość i w odpowiednim momencie musicie skręcić w lewo.

        Legenda:
        1 - Fabryka okien i drzwi "Pol-Skone"
        2 - Jagielońska (+ sklep spożywczy obok). Z daleka widoczne parasole Perły.

        PS Strasznie smutny post...
        Attached Files
        Last edited by Seta; 07-08-2006, 08:18.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #5
          Niezła lokalizacja: 'mordownia' na Drodze Straceń.

          Ile się idzie od dworca klejowego?
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Jak znajdziesz ścieżkę przez łąkę to trafisz na Zamojską przed Szwajcarską. Myślę, że w sumie +/- 20 minut. Ale daj znać jak będziesz w okolicy, to wozem (drabiniastym) Cię odbiorę... - sorki za mordki nie mogłem się opanować...
            Last edited by Seta; 07-08-2006, 08:33.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
              Jak znajdziesz ścieżkę przez łąkę to trafisz na Zamojską przed Szwajcarską. Myślę, że w sumie +/- 20 minut. Ale daj znać jak będziesz w okolicy, to wozem (drabiniastym) Cię odbiorę... - sorki za mordki nie mogłem się opanować...
              O odległość od dworca pytam na bliżej nieodgadniną przyszłość
              W okolicy będę pewnie między 20-26 sierpnia zapewne własną furmanką . Ta okolica to miejscowość Goraj (~20km od Biłgoraja). Pewnie i do Biłgoraja się wybiorę przejazdem lub docelowo.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Z Goraja to raczej PKSem się możesz tu dostać bo kolej tam nie chula...
                ...a to już kicha - drugi koniec miasta (choć nie jest one takie znów duże ;p ), a o komunikacji miejskiej lepiej nie mówmy.
                Ale jak by ktoś przyjeżdżał busem z Lublina (przez Goraj) to należy złapać busa na Zamość i poprosić o wysadzenia "koło PolSkone" i za 1 zeta powinno się dojechać.

                Jeśli własną furą, to nie radzę wracać nawet po jednym Janowie ale spokojnie mogę Cię/Was przenocować - w tym terminie moja córa przebywa u dziadków więc jej pokój i zabawki są Twoje ...

                Tak czy owak napisz PW jak będziesz znał konkrety. Chętnie się z Tobą napiję...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #9
                  Szara Admíníscjencja wydziliła wątek - żeby nie było, że nic nie było...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    #10
                    Byłem wczoraj z dwoma kumplami. Co za wspaniały Janów...
                    Najlepsza piana jaką widziałem w polskim piwie - właściciel nalewał z 10 minut, ale nie użył plastikowej łyżki, żeby wyrzucić nadmiar "białego", tylko cierpliwie czekał aż piana opadnie i dolewał. Powstała piękna, trwała, gęsta korona ślicznie brudząca szkło, wąsy, nos i okolice... IDEALNA! Do końca piwa gruby korzuch i zacieki na ściankach.
                    Ostatnio coś takiego widziałem 6 lat temu w Czechach...
                    Przy okazji - zatankowaliśmy 3 litry do PETów i po pół godziny przelaliśmy w domu do szkła. Nic... 0 piany!!! Mimo lania z wysokości pół metra... Szokówa! ...i tak pyszne było...
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      #11
                      Knajpa odwiedzona przy okazji pobytu u Łysej i Sety

                      Piwo Janów na szczęscie było dostępne w cenie 2,70.
                      Podawane było w zbyt wysokiej temperaturze jednak i tak dobre.
                      Naszym rozmowom o jakości serwowanego piwa bacznie i ukradkiem przysłuchiwał się właściciel więc może jest szansa na przeczyszczenie instalacji do serwowania piwa i ew. naprawę chłodziarki.
                      Za oblanie piwem butów właściciela dostaliśmy gratisowe frytki

                      Knajpa godna odwiedzenia, bo to chyba jedyne miejsce w Biłgoraju z Janowem.
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                        Podawane było w zbyt wysokiej temperaturze jednak i tak dobre.
                        Naszym rozmowom o jakości serwowanego piwa bacznie i ukradkiem przysłuchiwał się właściciel więc może jest szansa na przeczyszczenie instalacji do serwowania piwa i ew. naprawę chłodziarki.
                        Byłem w sobotę - zamawiając omyłkowo powiedziałem "Perełkę proszę" (przezwyczajenie ) - właściciel zdziwiony: "Chyba Janów??!??"
                        Pierwszą rzeczą jaką się dowiedziałem było, że wczoraj (w piątek) był serwis i przeciścił instalację ("Pan patrzy jak się teraz leje! I zimne jest!!")...
                        Nie ma jak specjaliści z browar.biz...
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          #13
                          Czy Janów nadal dostępny? Wybieram się w przyszłym tygodniu na szybki wypad do Szczebrzeszyna i chętnie zatrzymałbym się na zakupy w Biłgoraju, o ile oczywiście jest ten Janów....
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎