Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Janów w okolicach Zaklikowa - gdzie ?!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slawekkazek
    Senior
    • 01-2003
    • 544

    Janów w okolicach Zaklikowa - gdzie ?!

    W okresie wakacyjnym często bywam u teściów, pod Zaklikowem. Zaklików to przyjemne miasteczko, gdzieś w połowie drogi pomiędzy Stalową Wolą a Kraśnikiem. Przy okazji każdego pobytu obficie korzystałem z radości, jaką daje kontakt z piwem janowskim. Jeszcze dwa lata temu "źródełka" istniały w trzech miejscach: w Zdziechowicach, Lipie i Trzydniku. Rok temu trzeba było jeździć do Trzydnika, ale i ten punkt padł. Może ktoś zainteresowany podpowie mi, gdzie najbliżej Zaklikowa leją janowskie ? W przypływie rozpaczy zaopatrywałem się ostatnio... w browarze. Ale to jednak kawał drogi, więc czas potrzebny na dojazd wolałbym przeznaczyć na kulturalne spożycie . Aha - ze smutkiem stwierdzam, że padł również lokal w Kraśniku, nieopodal dworca autobusowego. Czy w Kraśniku leją gdzieś jeszcze Janów ?! To samo pytanie może dotyczyć Stalowej Woli - jedyny znany mi lokal z Janowej został zamknięty (pozostał jeno szyld). Efekt - przewidywane "wsparcie" browaru w tym roku z mojej strony okazało się znacznie mniejsze - nie wykonałem nawet 50% planu !!!
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Z Zaklinowa masz mniej więcej taką samą drogę do Janowa i Kraśnika, a do Stalowej chyba dalej (tak mi się przynajmnie wydaje). Niestety nie bywam dokładnie w tamtych terenach więc nie pomogę Ci.
    Spróbuj się dodzwonić do Janowa i dopytać: (0-15) 872 16 11 lub (0-15) 872 16 23.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • slawekkazek
      Senior
      • 01-2003
      • 544

      #3
      Z Zaklinowa masz mniej więcej taką samą drogę do Janowa i Kraśnika, a do Stalowej chyba dalej
      Po prostu jadąc do domu (czyli w kierunku Krakowa) przejeżdzam przez Stalową. Zawsze jest to okazja by przystanąć i się solidnie zaopatrzyć. Janów jest wybitnie nie po drodze.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎