Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

gęstwa po Safbrew T-58

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gralll
    Senior
    • 06-2005
    • 127

    gęstwa po Safbrew T-58

    oddam gęstwe w dobre ręce ....
    Miałem dużą warkę więc są trzy litrowe słoiki gęstwy
    Miejsce Czestochowa jakaś knajpa Oslo ewentualnie Grota
    Czas 19 lub 20 sierpnia
    Chętnych zapraszam na priv
    Z chęcią wymieniłbym się słodem (nieśrutowanym) pilznen lub monach na strzegomski jasny 128 EBC szczegóły również na priv
  • gralll
    Senior
    • 06-2005
    • 127

    #2
    niejasności

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gralll
    oddam gęstwe w dobre ręce ....
    Miałem dużą warkę więc są trzy litrowe słoiki gęstwy
    Miejsce Czestochowa jakaś knajpa Oslo ewentualnie Grota
    Czas 19 lub 20 sierpnia
    Chętnych zapraszam na priv
    Z chęcią wymieniłbym się słodem (nieśrutowanym) pilznen lub monach na strzegomski jasny 128 EBC szczegóły również na priv
    Ja mam strzegomski jasny i chciałby nabyc monacha lub pilznena :-))

    Comment

    • gralll
      Senior
      • 06-2005
      • 127

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gralll
      Ja mam strzegomski jasny 128 EBC i chciałbym nabyc monacha lub pilznena :-))
      na wymianę oczywiscie jest ktoś zainteresowanyyy dowolną iloscią mam wagę więc wchodzą w grę małe ilości gratis dorzucę dla pierwszego chętnego 100g marynki :P

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎