Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mysłowice, Wielka Skotnica 13, Bar "Omega"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    Mysłowice, Wielka Skotnica 13, Bar "Omega"

    Mijałem ten bar tysiące razy. Dopiero dzisiaj wstąpiłem na piwo. Lane były Tychy i Lech po 3.70 zł, a także Pilsner za 4.20.
    Zażyczyłem sobie PU. Piwo zostało podane w firmowym szkle. Kufel jest nad wyraz poręczny.
    Wracając do lokalu to na paragonie można wyczytać pełną nazwę lokalu - tzn bar Omega S.C. B.T.A. KONIECZNY. Widać, że jest to firma rodzinna.
    Lokal reklamuje ponadto tanie obiady i wiele innych potraw.
    Godziny otwarcia od 7 do 20, ale jak zapewniła barmanka, gdy jest potrzeba bar otwarty jest dłużej.
  • bolek1970
    Senior
    • 12-2005
    • 179

    #2
    W Myslenicach to nawet Tyskiego bym sie napil.
    Mam piekne wspomnienia z tego grodu.


    No i sie znowu posypie:, "jak to bolek, Tyskie lubi" hehehe...

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bolek1970
      W Myslenicach (...)
      Z tego co widzę, boku pisze raczej o Mysłowicach...
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • bolek1970
        Senior
        • 12-2005
        • 179

        #4
        O w morde, po jednym piwie taki babol !
        czerwienie sie ze wstydu
        No coz przyjdzie do Myslowic zawitac....
        Last edited by bolek1970; 29-08-2006, 19:19.

        Comment

        • boku
          Senior
          • 09-2002
          • 444

          #5
          GPS

          Bolek1970 nie przejmuj się podobnie brzmiącymi nazwami. Ta sytucja uzmysłowiła mi, że być może powinniśmy używać nawigacji satelitarnej. I tak dane tego lokalu to N 50.24438 i E 19.12721 . Nie mam tego urządzenia, ale korzystam ze stronki
          http://mapa.szukacz.pl .

          Comment

          • boku
            Senior
            • 09-2002
            • 444

            #6
            Dzisiaj spotkałem "madzik" w tym lokalu. Nie ma się co dziwić. To też Omega.
            Wypiłem Portera "Żywiecki Cieszyn", Tyskie i Urqwell. Pierwotnie chciałem zamówić Guinness'a, gdyż wyczytałem tę ofertę w poście "madzik".
            Jako, że byłem mocno spragniony, lista wypitych piw wyglada jak powyżej.
            Guinness musi poczekać na lepsze czasy. Najpierw barman stwierdził, że nie ma w lodówce. Zgodziłem się z bólem serca na ciepłe. Okazało się, że już ktoś to wypił.
            Po wypiciu portera podchodzi barman i oferuje Guinnessa. Odmówiłem i zostawiłem sobie przyjemność na później.
            To co mnie niezmiernie ucieszyło to fakt, że barmanka mnie poznała i wspomniała swoje posty na naszym forum. Tak trzymać.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎