Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mysłowice, Wielka Skotnica 6, Bar "Omega"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    Mysłowice, Wielka Skotnica 6, Bar "Omega"

    W Mysłowicach na "Skocie" pijesz piwo w Omedze. Po kilku piwach przechodzisz na drugą stronę ulicy i dalej pijesz piwo w Omedze. Idziesz do wiadomego przybytku i po tych kilku piwach można zmylić drogę i wyjść trzecim wyjściem. Tutaj nawet nie staram się wytłumaczyć jak biegnie ulica Wielka Skotnica. Dla ciekawskich powiem tylko, że można "odbić" prostopadle od kierunku tej ulicy przejść inną ulicę równoległą i znowu zneleźć się na równoległej Skocie.
    Ta Omega o której teraz mówię, znajduje się w parterowym pawilonie. Są trzy rodzaje siedzisk. Ja usiadłem na wyściałanym wieloosobowych w kształcie litery U. Są również czteroosobowe przy stoliku. Ponadto są dwuosobowe pod ścianą. Siedzenie tego ostatniego rodzaju spotkałem tylko raz w Szopienicach. Tamte miały inny kształt, ale istota ta sama.
    Piwo lane tylko Lech i Tychy w cenie 3.70. Piwo małe 0.3 litra za 2.60zł.
    Oczywiście są piwa butelkowe, z których ja spróbowałem portera z Cieszyna "Żywiecki". Ten trunek kosztował 5 złotych. Butelka 0.5 litra.
    Attached Files
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    #2
    W lokalu są różne reklamy piw z KP. Nawet zastanawiałem się czy nie zabrać na pamiątkę? Nie jestem kolekcjonerem, więc wolałem rozmawiać z uprzejmą barmanką. Dałem namiary na naszą stronkę, ale jak na razie odzewu nie ma.
    W lokalu jest ponadto telewizor i dwa automaty do gier.

    Comment

    • madzik
      Junior
      • 09-2006
      • 2

      #3
      omega skotnica6

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
      W lokalu są różne reklamy piw z KP. Nawet zastanawiałem się czy nie zabrać na pamiątkę? Nie jestem kolekcjonerem, więc wolałem rozmawiać z uprzejmą barmanką. Dałem namiary na naszą stronkę, ale jak na razie odzewu nie ma.
      W lokalu jest ponadto telewizor i dwa automaty do gier.
      Odzew jest .dzięki za podanie stronki naprawdę jest co poczytać.bede stałą bywalczynią.pozdrawiam

      Comment

      • boku
        Senior
        • 09-2002
        • 444

        #4
        barmanka

        Niezmiernie się cieszę, że ktoś z drugiej strony lady zabrał głos. Szczególnie zaskoczyło, że barmanka, a lubi piwo. Większość osób tej profesji nie pije piwa.
        Ponadto zaskoczył mnie Guiness w ulubionych piwach barmanki. Ciekawe czy jest w lokalu? Muszę zaraz sprawdzić.
        W tym lokalu na drzwiach wejściowych wisi kartka." Lokal klimatyzowany. Zamykać drzwi." Podczas upałów, ale i zimą ma to duże znaczenie.

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #5
          Karta dań nie powala na kolana.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • madzik
            Junior
            • 09-2006
            • 2

            #6
            guiness

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
            Niezmiernie się cieszę, że ktoś z drugiej strony lady zabrał głos. Szczególnie zaskoczyło, że barmanka, a lubi piwo. Większość osób tej profesji nie pije piwa.
            Ponadto zaskoczył mnie Guiness w ulubionych piwach barmanki. Ciekawe czy jest w lokalu? Muszę zaraz sprawdzić.
            W tym lokalu na drzwiach wejściowych wisi kartka." Lokal klimatyzowany. Zamykać drzwi." Podczas upałów, ale i zimą ma to duże znaczenie.
            Guiness oczywiśćie ze jest zapraszam ale niestety tylko w butelce 0.33 szkoda ze nie z kija.Klima chodzi ale tyko w upały. pozdrawiam

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎