Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.09.8-10 - Krasnystaw, 36. Chmielaki Krasnostawskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • supersklep
    PiwBiz
    • 01-2005
    • 982

    2006.09.8-10 - Krasnystaw, 36. Chmielaki Krasnostawskie

    Byłem tylko w niedzielę i to krótko dlatego nie mogę opisać czy było fajnie przez te 3 dni .Duże zainteresowanie było na stoisku Krajana ,Amber+ Lwówek +Czeskie i Słowackie ,Jabłonowa ,Broka, Jagiełło ,Janowa Lubelskiego i dzięki tym stoiskom jeszcze warto być na Chmielakach bo reszte masówki można kupić w sklepie i to taniej


  • cororo
    • 04-2003
    • 766

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep
    Byłem tylko w niedzielę i to krótko dlatego nie mogę opisać czy było fajnie przez te 3 dni .Duże zainteresowanie było na stoisku Krajana ,Amber+ Lwówek +Czeskie i Słowackie ,Jabłonowa ,Broka, Jagiełło ,Janowa Lubelskiego i dzięki tym stoiskom jeszcze warto być na Chmielakach bo reszte masówki można kupić w sklepie i to taniej
    Chociaż przywieźli jakieś materiały kolekcjonerskie?

    Comment

    • kishar
      Senior
      • 10-2003
      • 1691

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep
      Byłem tylko w niedzielę i to krótko dlatego nie mogę opisać czy było fajnie przez te 3 dni .Duże zainteresowanie było na stoisku Krajana ,Amber+ Lwówek +Czeskie i Słowackie ,Jabłonowa ,Broka, Jagiełło ,Janowa Lubelskiego i dzięki tym stoiskom jeszcze warto być na Chmielakach bo reszte masówki można kupić w sklepie i to taniej
      Ja byłem w sobotę i potwierdzam to co napisał supersklep, były tylko te browary, ale dla Janowa czy Krajana warto było przyjechać te 44 km.
      Ale ogólnie jest coraz gorzej z ta imprezą z roku na rok, organizator cos nie potrafi ściągnąć innych ciekawych browarów, atmosfera też coraz gorsza, mnie dobijała mega głośna muzyka w stylu techno oraz disco polo, impreza przekształca sie poprostu w zwykły festyn ludowy z piwem które popijane jest przez różnych gnojów z puszki i najlepiej jak to jest cool piwo Żywiec.
      Ale na plus można zaliczyć duze zainteresowanie Krajanem i produktami Ambera ludzie kupowali próbowali i im smakowało (brali nawet w butelkach do domu) więc może ktoś się zainteresuję czymś innym niż zwykły pils oczywiście jeśli będzie mial gdzie kupić te inne piwa.
      A i jeszcze duża częśc osób piła z butelki/puszki co potwierdza tylko swoistą niećhęc rodaków do piwa z butelki.

      Comment

      • yoreck
        Senior
        • 04-2004
        • 526

        #4
        Nakło oprócz zwycięskiego piwa Irlandzkie Mocne ,przywiozło szklanki -którą w zamian szklankę Perły - wymieniłem z bardzo miłym panem z tego stoiska,oprócz tego otrzymalem okrągłe podstawki Irlandzkiego Mocnego,nastepnie znowu od bardzo uprzejmego pana ze stoiska Jagiełlo otrzymałem 3 gratisowe piwa,otwieracz i szklankę,i na koniec z jedną z pań ze stoiska FAX/Brok /Strzelec wymieniłem 2 szklaneczki 0,33 l na nową szklankę Broka oraz otrzymałem kpl.nowych podstawek.Natomiast faktem jest najwiekszym powodzeniem cieszyły sie piwa koncernowe i o dziwo wczoraj mozna było podejść bez kolejki do stoiska Nakła ,tak dzisiaj stały tam dosyc spore kolejki.Spotkałem również kilka osób ze zlotu browar.biz - których pozdrawiam
        Last edited by yoreck; 10-09-2006, 17:17.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Z tego co pamietam, gdy pytałem się dla Starego Krakowa cena udziału była zaporowa. Nie każdego na to stać! Dodatkowo trzeba być przygotowanym z materiałami reklamowymi, stoiskiem, obsługą, etc. Fajnie by było, gdyby przyjeżdżały wszystkie browary małe i średnie, ale moim zdaniem Chmielaki jeszcze za mało są znane.

          Comment

          • supersklep
            PiwBiz
            • 01-2005
            • 982

            #6
            [QUOTE=kishar]

            mnie dobijała mega głośna muzyka w stylu techno oraz disco polo, impreza przekształca sie poprostu w zwykły festyn ludowy z piwem które popijane jest przez różnych gnojów z puszki i najlepiej jak to jest cool piwo Żywiec.



            Zapomniałem dopisać o tej muzyce bo faktycznie trzeba dobrze pokrzyczeć żeby zamówić piwo

            Wielkie brawa dla Perły za najciekawsze stoisko
            Last edited by supersklep; 10-09-2006, 19:34.


            Comment

            • yoreck
              Senior
              • 04-2004
              • 526

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
              Fajnie by było, gdyby przyjeżdżały wszystkie browary małe i średnie, ale moim zdaniem Chmielaki jeszcze za mało są znane.
              Fakt, fajnie by było,ale chyba jest to nadal w sferze marzeń.Własnie teraz odbyły sie 36 Chmielaki - i jednak sa mało znane w Polsce...

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                Miałem to na myśli, że wielu Polaków wie co to jest Oktoberfest a nie wie co to Chmielaki. Póki to będzie taka impreza jak teraz to korzystać będą z tego głównie firmy (niekoniecznie browary) z regionu oraz ekspansywnie nastawione browary. Patrząc po sklepach krakowskich takim jawią się właśnie Amber i Krajan, stąd ich udział mnie nie dziwi. Nie przeszkadza mi, że impreza (jak piszą niektórzy) ma charakter festynu... trzeba jednak określić czy ma to być impreza konsumencja czy branżowa oraz jakie ma cele dla przyjezdnych browarów.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep
                  Byłem tylko w niedzielę i to krótko dlatego nie mogę opisać czy było fajnie przez te 3 dni .Duże zainteresowanie było na stoisku Krajana ,Amber+ Lwówek +Czeskie i Słowackie ,Jabłonowa ,Broka, Jagiełło ,Janowa Lubelskiego i dzięki tym stoiskom jeszcze warto być na Chmielakach bo reszte masówki można kupić w sklepie i to taniej
                  Jak ja byłem to zainteresowanie stoiskiem Jagiełły było zerowe.Natomiast Krajan Lwówek i Amber były wręcz oblężone.Jabłonowo cieszyło sie raczej słabym zainteresowaniem a jak już to ludzie kupowali zielone.Świetne stoisko Perły.Natomiast masówka jakoś tak blado wypadła.Ale to i dobrze.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    #10
                    To każdy z nas ma nieco inne wrażenia. Moje są takie (niedziela koło poludnia) Janów - zerowe zainteresowanie, Jagiełło - umiarkowane, Krajan - ogromne (długa kolejka), Amber - trochę wieksze niż umiarkowane, Lwówek - zerowe
                    Ogólnie było duuużo gorzej niż jak byłem kilka lat temu. I browarom się nie chce starać i ludzie mniej zainteresowani tym co piją (duża część kupował w sklepach puszki i butelki )
                    Last edited by zythum; 11-09-2006, 12:03.
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • Lacriferno
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 783

                      #11
                      Dotarłem na Chmielaki w sobotę ok. 14 i zabawiłem tam do wieczora. Z moich obserwacji wynika, że Krajan i Amber cieszyły się sporym zainteresowaniem. Lwówek, faktycznie, nie cieszył się dużą popularnością, ale jak skosztowałem Książęcego, to przestałem się dziwić. Jagiełło, Brok i Jabłonowo ustawiły się nieco z boku od centrum wydarzeń, toteż może to było przyczyną umiarkowanego zainteresowania tymi browarami. Janów jak co roku głośno zaznaczał swoją obecność, do tego stopnia, że pod ich namiotem utworzyła się mała dyskoteka. Chmielaki, niestety, zyskały odpustowo-festyniarski charakter. Większość nie przyjeżdża tam ze względu na piwną pasję, raczej z faktu, że takie wydarzenie ma miejsce w okolicy. Świadczy chociażby o tym fakt zauważony juz wcześniej, że dużą popularnością cieszy się puszkowa masówka. Nie wiem czym to jest spowodowane? Ludzie boją się eksperymentować z piwami, których nie znają? Obawiają się, że będą to pieniądze wyrzucone w błoto? Wszyscy moi niezorientowani znajomi, którym poleciłem piwka z Ambera czy Krajana nie żałowali, więc obawy chyba tu są bezzasadne? Mimo to nie żałuję wyprawy na tegoroczne Chmielaki, chociażby z powodu Żywego czy Irlandzkiego z beczki. Przy okazji moje zbiory wzbogaciły się o dwie szklaneczki i kilka podstawek.

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        #12
                        Moje wrażenia z niedzielnego kilkugodzinnego pobytu są średnie. Parę lat temu wydawała mi się ta impreza ciekawsza.

                        Najlepsze wrażenie zrobiło na mnie stoisko Krajana. Chyba 4 różne piwa lane i kilkanaście butelkowych w ofercie.
                        Amber zdziwił mnie obecnością w ich ofercie czeskich piw.
                        Jagiełło - dwa lane piwa i trzy butelkowe. Jednak marne zainteresowanie klientem - panowie ze stoiska odwróceni tyłkami do lady i tylko jakaś pani która nawet nie umiała/chciała podpiąć nowej beczki.
                        Jabłonowo ze swoim Belfastem i Zielonym z kija - nawet sprzedawca narzekał na browar. Belfaścik jednak smaczny.
                        Janów wreszcie obok nalewaka mógł postawić butelkę ze swoim piwem.
                        Lwówek ledwo zauważalny.

                        Ogłuszająca muzyka (z każdego stoiska inna) to jakieś nieporozumienie. W katowaniu tłumów przodowało stoisko Lecha.

                        Chlanie wódy zapijanej puszkowym lechem pod fontanną przez młodzież również nie zachwyca

                        Generalnie stoiska z piwem są w mniejszości. W większości stoiska z tandetą.

                        Wolałbym jednak Chmielaki w formie festynu z ludowymi kapelami, wiejskim jadłem i dobrym piwem niż ochlejparty dla młodzieży z okolicznych miejscowości.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                          Amber zdziwił mnie obecnością w ich ofercie czeskich piw.
                          Z tego co wiem, to było stoisko dystrubutora Ambera, ale też i innych piw.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • Lacriferno
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 783

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                            Amber zdziwił mnie obecnością w ich ofercie czeskich piw.
                            Amber i Lwówek reprezentowane były przez jakąś hurtownię z Lublina (nazwy nie pamiętam). To właśnie ta hurtownia dystrybuuje te czeskie piwa, które dostępne były pod parasolem Ambera.

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              #15
                              Tak, czy inaczej trochę to dziwnie wyglądało. Mogli chociaż optycznie to wyodrębnić od swoich piw.
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎