Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Oddam butelki w dobre ręce, Wrocław.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greg
    Member
    • 11-2003
    • 72

    Oddam butelki w dobre ręce, Wrocław.

    Mam na zbyciu ponad 100 szt. flaszek po Carlsbergu, zielone, 0,5 l oraz ponad 150 szt. butelczyn po różnych piwach z polskich browarów, 0,5 l. Wszystkie są z etykietami, do samodzielnego odmoczenia
    Odbiór osobisty we Wrocławiu.
  • Greg
    Member
    • 11-2003
    • 72

    #2
    Zapomniałem o drobnym szczególe
    Buteleczki są do odbioru za free, ewentualnie przyjmę co łaska w postaci własnych wyrobów piwnych

    Comment

    • Greg
      Member
      • 11-2003
      • 72

      #3
      Butelczyny trafiły do nowego właściciela, któremu życzę dużo samozaparcia przy doprowadzeniu inwentarza do stanu używalności

      Comment

      • tygrysek40i4
        Junior
        • 01-2006
        • 25

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Greg
        Butelczyny trafiły do nowego właściciela, któremu życzę dużo samozaparcia przy doprowadzeniu inwentarza do stanu używalności
        Sobie też "życzę dużo samozaparcia przy doprowadzeniu inwentarza do stanu używalności" ale przyjdzie na nie czas i to chyba niedługo bo ciągle stan fermentorów pełnych wynosi 2 (jednego opróżniam, drugiego zapełniam i tak w kółeczko).
        Dzięki.Pozdrawiam.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          No ładnie, Greg - piwowar i nie dość, że Carlsberga pije, to jeszcze butelek nie płucze??
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Greg
            Butelczyny trafiły do nowego właściciela, któremu życzę dużo samozaparcia przy doprowadzeniu inwentarza do stanu używalności
            Jestem DESTROJEREM-NISZCZYCIELEM ŚWIATÓW wczoraj zabiłem ostatnich mieszkańców z ok 300 galaktyk, teraz w ich miejscu zamieszka PIWO
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • Greg
              Member
              • 11-2003
              • 72

              #7
              Oł je... biedne pleśnie i lactobacillusy, aleś im los zgotował...

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎