Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mysłowice, Mickiewicza 3, F. H. U. "MAKSIM"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    Mysłowice, Mickiewicza 3, F. H. U. "MAKSIM"

    Lokal ma doskonałą lokalizację. Z jednej strony dworzec kolejowy, a z drugiej Urząd Skarbowy. Knajpa to dwa duże pomieszczenia w piwnicy starej kamienicy.
    Piwo lane tyskie i kasztelan z Sierpca. Gdy tylko to zobaczyłem nie szukałem innego gatunku. Cena lanego kasztelana 2.90 zł za 0.5 litra. Myślałem, że tutaj tego piwa nie ma i miałem namiar na inny lokal. To piwo tutaj było dla mnie zaskoczeniem.
    Wczoraj byłem tutaj pierwszy, raz pomimo, że przechodzę w pobliżu setki razy. Odpowiedzią na to dlaczego nie wchodzę jest słowo Rymera. Jest to dzielnica ciesząca się zasłużenie wiadomą sławą. Jedna z pierwszych audycji w nocy na żywo z TVN-u "Pod Napięciem" była nadawana właśnie stąd. Prowadzący miał niezłego pietra pomimo, że była policja i od tego momentu jest oddzielony już od uczestników kordonem.
    Dlatego też dane o tym lokalu jak na mnie są skąpe. To co udało mi się dostrzec to godziny otwarcia 5:30, a w niedzielę trochę później, ale nie odważyłem się wyciągnąć notatnika, więc zostawiam to do ustalenia innym forumowiczom.
    Tutaj tylko luźne impresje. Wchodząc do lokalu rzuciła mi się na szyję piękna młoda kobietka, ubrana bardzo starannie i na wysokim obcasie. Ja nie odwzajemniłem czułości i zaniosłem piwo do drugiego pomieszczenia. Należy nadmienić, że ze mną było jeszcze dwu facetów. Od razu podszedł młody bez włosów na głowie i z dziewczyną z prośbą czy może się dosiąść.
    Tutaj trzeba nadmienić, że są to piwnice o bardzo słabym oświetleniu i różnych poziomach.
    Nie dokończyłem jeszcze piwa, a starałem się wypić szybko, a tu nagle hałas. Okazuje się, że ta piękna osóbka chciała sforsować kilka stopni, które ją dzieliły od naszej części i być może, że podłoga była nierówna, a obcasy super wysokie, więc ta próba się nie udała.
    Zdjęć nie będzie.
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Mam wrażenie, że mocno się zaangażowałeś w informowanie nas o lokalach. Nie narażaj się tak chłopie
    Last edited by Maggyk; 12-09-2006, 08:27.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
      Mam wrażenie, że mocno się zaangażowałeś w informowanie nas o lokalach. Nie narażaj się tak chłopie
      Informacja o lanym Kasztelanie na Śląsku to mimo wszystko jeszcze jest coś...

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎