Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwa z Lwówka Śląskiego gdzie w Sosnowcu lub okolicy?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Julu
    Junior
    • 09-2006
    • 5

    Piwa z Lwówka Śląskiego gdzie w Sosnowcu lub okolicy?

    Poszukuję sklepu lub sklepów, gdzie mogę nabyć piwa z Lwówka Śląskiego w Sosnowcu lub okolicy
    Kufle w dłoń!!!
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    A wyszukiwarki nie łaska użyć? 3 minuty i znalazłem 2 sklepy w Katowicach.

    Comment

    • wojteq
      Junior
      • 09-2006
      • 19

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Julu
      Poszukuję sklepu lub sklepów, gdzie mogę nabyć piwa z Lwówka Śląskiego w Sosnowcu lub okolicy
      Witam, w Sosnowcu nie znam sklepu gdzie można kupić Lwówka, ale w Katowicach znajdziesz go w sklepie Łasuch na ul. Tysiąclecia 1 lub sklepiku na ul. Medyków, Katowice-Panewniki zaraz obok knajpki Angelo, sklep nie ma numeru. Pozdrawiam, Ps. warto się wybrać do Kato po Lwówka bo to świetne piwo.

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        #4
        Kurka, dopiero cyborgowe oczy zauważyły ten temat... Jest jeszcze jedno wyjście - możesz śledzić tematy giełdowe i spotkaniowe, a następnie nabyć piwo od kogoś, kto ma do tego piwa lepszy dostęp (sekcja dolnośląska).
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • Julu
          Junior
          • 09-2006
          • 5

          #5
          Dziekuję za adresy w Katowicach napewno skorzystam. Co do drugiej porady o sciągnięciu piwa przez kogoś, tak też właśnie uczyniłem i w najblizszych dniach spodziewam się drugiej skrzynki.
          Kufle w dłoń!!!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎