Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Sielska 44, Karczma Sielska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Poznań, Sielska 44, Karczma Sielska

    Lokal raczej mało wytworny choć niezaprzeczalnie posiadający swój specyficzny klimat - wczoraj np. grupa okolicznych stałych bywalców rżnęła w karty a powietrze gęste było od dymu.
    Ale zaletą knajpy jest to, że można usiąść na zewnątrz pod zadaszeniem i spokojnie delektować się laną Fortuną w cenie 3.0 za jasną i 3.5 za ciemną.
    Często na stołach wystawione są gratisowe paluszki lub orzeszki a w TV są kanały sportowe. Do dyspozycji również jakieś automaty wrzutowe do grania ale nie przyjrzałem się jakie to gry (prawdopodobnie dart albo jednoręki bandyta).
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    i wolę takie lokale (nawet to, że czasem dostanie się w niewyparzoną? gębę) niż pseudowytworne, nastawione na bezmózgich yuppies lokale z bezpianowym lechem, żywcem czy innym piwopodobnym napojem.

    Comment

    • lukex
      Senior
      • 12-2005
      • 262

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      i wolę takie lokale (nawet to, że czasem dostanie się w niewyparzoną? gębę) niż pseudowytworne, nastawione na bezmózgich yuppies lokale z bezpianowym lechem, żywcem czy innym piwopodobnym napojem.
      mam podobne zdanie ,ale jednak fortune zaliczyam także do pseudopodobnych piw ...niestety fortuna kilka lat wczesniej byla duzo lepsza niz obecnie

      Comment

      • Grothesk
        Senior
        • 11-2005
        • 811

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
        Lokal raczej mało wytworny choć niezaprzeczalnie posiadający swój specyficzny klimat - wczoraj np. grupa okolicznych stałych bywalców rżnęła w karty a powietrze gęste było od dymu.
        Ale zaletą knajpy jest to, że można usiąść na zewnątrz pod zadaszeniem i spokojnie delektować się laną Fortuną w cenie 3.0 za jasną i 3.5 za ciemną.
        Często na stołach wystawione są gratisowe paluszki lub orzeszki a w TV są kanały sportowe. Do dyspozycji również jakieś automaty wrzutowe do grania ale nie przyjrzałem się jakie to gry (prawdopodobnie dart albo jednoręki bandyta).

        Ta knajpa o ile mnie pamięć nie myli to BAR POD POMPĄ, dobrze mówię? I zgadza się, mordownia jak z bicza strzelił!

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
          Ta knajpa o ile mnie pamięć nie myli to BAR POD POMPĄ, dobrze mówię? I zgadza się, mordownia jak z bicza strzelił!
          Jeżeli masz na myśli oficjalną nazwę to źle mówisz, ponieważ jak stoi w tytule postu jest to "Karczma Sielska".
          Być może lokal posiada swoje drugie ja , kto wie może nawet jest tam w pobliżu jakaś pompa i lokalesi mówią na niego "Bar pod pompą" - tego nie wiem gdyż nie jestem z miejscowym półświatkiem zbyt mocna związany z powodu nieco odmiennych zainteresowań i trybu życia...
          Last edited by kony; 31-10-2006, 11:58.

          Comment

          • kham
            Senior
            • 01-2006
            • 751

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
            Jeżeli masz na myśli oficjalną nazwę to źle mówisz, ponieważ jak stoi w tytule postu jest to "Karczma Sielska".
            Być może lokal posiada swoje drugie ja , kto wie może nawet jest tam w pobliżu jakaś pompa i lokalesi mówią na niego "Bar pod pompą" - tego nie wiem gdyż nie jestem z miejscowym półświatkiem zbyt mocna związany z powodu nieco odmiennych zainteresowań i trybu życia...
            Jeszcze tam nie byłem, ale po takiej reklamie pewnie szybko to nadrobię.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎