Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Narutowicza 22/30, Po godzinach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yoreck
    Senior
    • 04-2004
    • 526

    Lublin, Narutowicza 22/30, Po godzinach

    a tak na marginesie przechodziłem wczoraj ul. Narutowicza 22/30 /róg ul. Górnej/ i zaszedłem do pubu po godzinach - i bingo - jest tam lany Lwówek - cena bodajże 4,50 za 0,5 l
    Last edited by Maggyk; 23-09-2006, 06:44.
  • KrzysiekM
    Member
    • 05-2006
    • 78

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck
    nie byłem w tym pubie od pół roku i z tego co widzę nie pojdę juz wcale skoro tylko koncernowe tam leją
    a tak na marginesie przechodziłem wczoraj ul. Narutowicza 22/30 /róg ul. Górnej/ i zaszedłem do pubu po godzinach - i bingo - jest tam lany Lwówek - cena bodajże 4,50 za 0,5 l
    Rewelacja!
    Wielkie dzięki za info (myślę, że nie tylko mnie się ono przyda).

    -K.

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck
      a tak na marginesie przechodziłem wczoraj ul. Narutowicza 22/30 /róg ul. Górnej/ i zaszedłem do pubu po godzinach - i bingo - jest tam lany Lwówek - cena bodajże 4,50 za 0,5 l
      Proszę o opisywanie nowych lokali w nowych tematach. Wątek został wydzielony z tego tematu.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • yoreck
        Senior
        • 04-2004
        • 526

        #4
        Ostatnio odwiedziłem pub i niestety na razie nie ma /z wiadomych powodów/ Lwówka lanego.
        Jest natomiast lany:
        - Kożlak niepasteryzowany
        - żywe
        - Zlaty Bażant
        cena piwa lanego 5 zł.

        Comment

        • wolise
          Junior
          • 04-2007
          • 5

          #5
          Na nasze nie szczęście na razie nie spotkamy żadnego piwa z Lwówka Śląskiego przez jakiś czas
          Ale właściciele "Po godzinach" postarali sie i sprowadzili do siebie piwo z ambra
          Ten lokal polecam wszystkim. Jest tam przede wszystkim lany koźlak , do tego bardzo miły jazz-owy klimat i bardzo miła obsługa(bardzo miły lokal aby wpaść z dziewczyną). Młodzi właściciele którzy mają dużo pomysłów na przyszłość, dają nadzieje na dalsze postępy knajpy.

          Comment

          • wolise
            Junior
            • 04-2007
            • 5

            #6
            "Po godzinach" po wakacyjnej przerwie powróciło z nowym menu i co za tym idzie z nowymi piwami . Wczoraj odwiedzając tą knajpę natknąłem się na niepasteryzowane kujawskie w cenie 5 zł. Poza tym można sie napić kelta i Budweisera po 5,5 zł. W niedługim czasie ma być też koźlak i żywe w takiej samej cenie. Do tego jeszcze dochodzą piwa butelkowe takie jak Obołoń Magnat, Биле pszeniczne po 6zl, Smädný Mnich, Zlatopramen bursztyn, Saris i jeszcze parę innych.

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #7
              Mimo że 'Po godzinach' funkcjonuje już jakiś czas, ten lokal odwiedziłem po raz pierwszy, gdyż nie darzyłem wcześniej obecnego tu Lwówka większą sympatią.

              Nominalnie z beczki dostępne są Żywe, Koźlak, Kelt oraz 1795 z Budziejowic. Faktycznie był tylko Kelt a Ambery mają się pojawić po zlikwidowaniu problemów zaopatrzeniowych. Póki co pozostaje dość duży wybór piw butelkowych (6 zl/0,5) z których ciekawsze to Czernigiwskie Białe, Porter Lwowski i Nakielski, Saris jasny i ciemny. Polecam pyszną pizzę, dla mnie jedną z lepszych (jeśli nie najlepszą) w Lublinie.

              Degustację piwek umilała mi konwersacja z właścicielem i jego żoną i pragnę tu jeszcze raz podziękować za ofiarowaną mi buteleczkę limitowanego pszenicznego Złotego Bażanta

              Naprawdę cieszy fakt, że istnieją takie miejsca! Nie omieszkam zawitać następnym razem mając nadzieję na spróbowanie beczkowego koźlaka
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                #8
                W tej chwili chyba najlepszy wybór piw butelkowych w Lublinie, oprócz tego co napisane wyżej, są oba Fratery, ciemny pszeniczny Erdinger, ciemny Złoty Bażant i pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem
                Last edited by kishar; 15-12-2007, 12:35.

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #9
                  A pojawił się w końcu lany Amber?
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • wolise
                    Junior
                    • 04-2007
                    • 5

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                    A pojawił się w końcu lany Amber?
                    Jak byłem w tamtym tygodniu to zarówno koźlak jak i żywe lało sie z beczki aż miło

                    Comment

                    • Pawelord2
                      Senior
                      • 05-2007
                      • 133

                      #11
                      Mam szczerą ochotę odwiedzić - ale powiedzcie mi, jak tam z oprawą muzyczną? natknąłem się na opis że leci głównie jazz... a jazz i piwo to dla mnie jest fatalne połączenie ;] (w zasadzie, jazz ze wszystkim jest połączeniem fatalnym) A opisywany asortyment piwny niezwykle nęci...

                      Comment

                      • kishar
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1691

                        #12
                        Leci głównie jazz, ale cicho więc na pewno w niczym nie przeszkadza.

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pawelord2 Wyświetlenie odpowiedzi
                          w zasadzie, jazz ze wszystkim jest połączeniem fatalnym)

                          Nie zgadzam sie. Przy jazzie można robić wszystko.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • Pawelord2
                            Senior
                            • 05-2007
                            • 133

                            #14
                            Różne gusta ;]
                            Ja w zasadzie usypiam od razu. No ale decyzja zapadła - we wtorek idę tam popić...a tu jeszcze 48 godzin...ehh

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pawelord2 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Różne gusta ;]
                              Ja w zasadzie usypiam od razu.
                              Bo jazzu nikt nie kuma, man...
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎