Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

ok 100 butelek oddam w dobre ręce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pip
    Junior
    • 09-2006
    • 1

    ok 100 butelek oddam w dobre ręce

    Witam,

    Nazbierało mi się dużo butelek, ok. 100, nie chciałbym ich wyrzucać więc chętnie oddam.
    Butelki czekają na chętnego w Warszawie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę o e-mail.
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Ja też

    Oddam kilkadziesiąt butelek z różnych piw (komuś z Krakowa najchętniej). Są to butelki z wąskim kołnierzem, brązowe i zielone. Głównie 0,5 l ale jakieś 0,33 l też się trafią.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Oddam butelki, bo chcę zwolnić kilka transporterów. Odbiór w Obornikach Śl. Butelki będą w kartonach. Po pierwsze zielone (brudne i czyste, z przewagą tych drugich, z etkietami), brązowe typ Amber - czyste, z etykietami i bez, brązowe NRW - wstępnie czyszczone, ale z zabrudzeniami bez etykiet, EURO - brudne, z etykietami. Butelek w zależności od potrzeb byłoby do około 100-120 szt. Odbiór w godzinach 7-22 pon-sob w sklepie przy rondzie. Tylko wcześniej musiałbym się dogadać co do asortymentu, ilości i terminu. Sprawa, nie jest bardzo pilna, jeśli chodzi o realizację, ale proszę o wyrażenie zainteresowania na PW jak najszybciej, bo zacznę utylizację tych butelek.
      blog.kopyra.com

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎