Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 42 (pętla Wieczysta), Cafe Karo (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    al. Jana Pawła II 42 (pętla Wieczysta), Cafe Karo (zamknięte)

    W związku z tym, że Mozaika na oś. Szkolnym okazała się nie warta odwiedzenia postanowiłem odwiedzić kolejny lokal z listy.
    Bywał tutaj dawnymi czasy Namysłów, a teraz jest Strzelec (co widać jadąc JPII -> parasole Strzelca) po 2.5 zł za 500 ml. Z masówki lany Żywiec oraz wybór butelkowych w tym Warka i Tyskie (te odnotowałem wzrokiem). Ubikacja malutka, ale znośna. Niby pisze, że płatna 1 zł, ale z racji, że lokal jest przy aktualnie czynnej pętli tramwajowej nie dotyczy klientów lokalu. Barman wyraźnie zacietrzewiony polityką, ale spoko gość. Bywalcy to głównie mieszkańcy pobliskiego osiedla Ugorek, uczniowie Zespołu Szkół Kolejowych mieszczącego się przy ul. Ułanów oraz studenci AWF-u.
    Last edited by e-prezes; 03-10-2006, 14:11.
  • Browarmistrz
    Member
    • 11-2006
    • 46

    #2
    Gdyby ktoś chciał dokładny adres, to Jana Pawła II 42, poza tym nie wniosę nic nowego do trafnego opisu e-prezesa

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      No może poza tym, że już nieistniejący lokal. Zamknięto!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎