Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bravaria Vilnius, Ajeru

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Bravaria Vilnius, Ajeru

    Browar restauracyjny zlokalizowany w najwiekszym centrum handlowym w Wilnie - Akropolis. Pozwoliłem sobie w nazwie browaru dodać "Vilnius" gdyz śladem naszej Bierhalle jest wielce prawdopodobne że otworzą swoje filie w centrach handlowych w innych miastach.
    Alk 6&, zawartości ekstraktu nie podano.
    Piwo ciemne
    barwa - ciemnobrązowa z wi sniowymi refleksami, prawie nieprzeniknione
    piana - gesta, drobna, dlugo się utryzmuje, osadza się na szkle
    zapach - mily, lagodny, lekka palonośc pomieszana z owocymi nutkami
    smak - doskonałe, pelne w smaku, lekka goryczka miesza sie ze smakiem gorzkich owoców
    gaz - bez zarzutu
    opakowanie - na miesjcu szkła do wyboru, od najmniejszej pojemności (50cl) do 1 litrowych kufli, ładne podstawki, piwo mozna też kupić na wynos w rozlewanych przy gościach i kapslowanych butelkach 0,5l lub PET 1l. Bardzo ładne samoprzylepne etykiety, firmowe kapsle. Jednym słowem wszystko jak trzeba
    Attached Files
    Last edited by becik; 07-10-2006, 22:12.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    i kapselek
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Kolesław
      Senior
      • 03-2004
      • 1130

      #3
      Ku mojemu wielkiemu zdumieniu (po Premium i Baltas) to piwo okazało się bardzo dobre, takie jak to opisał Becik. A termin przydatności miało taki sam jak tamte!
      Na marginesie: podczas mojego pobytu w sklepiku nie było piwa w szklanych butelkach.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎