Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bravaria Vilnius, Baltas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Bravaria Vilnius, Baltas

    zaw alk. 5,5%, pszeniczne

    kolor - jasnobrązowy, brudno-bursztynowy
    piana - zwarta i gęsta jak smietanka, biała, osadza sie na szkle
    zapach - cudowny, bananowy, dośc intensywny
    smak - podnbnie jak w zpachu silnie zarysowany bananowy posmak, pelne w smaku, geste, treściwe, dopiero gdzieś w oddali wyczuwa sie lekką gorycz
    gaz - bez zarzutu

    Ogolnie, wielka piątka dla wszystkich produktów wileńskiej Bravarii. Z tym , że Baltas smakował mi najbardziej
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Kolesław
    Senior
    • 03-2004
    • 1130

    #2
    Piłem to piwo wyłącznie z PET-a kupionego w sklepie z suwenirami przy browarze. Nie było dobre. Brak piany w przypadku pszenicznego to duża wada. Nie będę wnikał w szczegóły, mam tylko nadzieję, że świeże piwo pite w lokalu jest lepsze.
    I jeszcze jedno małe ale - informacja o pojemności na etykiecie zamazana flamastrem. Jak widać na zdjęciu, można się domyślać, że miał być litr. I tak we wszystkich kupionych przeze mnie butelkach PET, niezależnie od rodzaju piwa.
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎