Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

White Labs - 16 szczepów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    White Labs - 16 szczepów

    Witam serdecznie Tak się oto złożyło, iż celem wprowadzenia róznorodności i w swoje piwa i piwa reszty Szanownych Browarników sprowadzamy do Polski drożdże White Labs. Właśnie lecą sobie do naszego pięknego kraju i spodziewamy odebrać się je w czwartek. A cóż to za różności będą:

    WLP002 English Ale Yeast

    WLP004 Irish Ale Yeast

    WLP010 10th Anniversary Yeast Blend

    WLP023 Burton Ale Yeast

    WLP028 Edinburgh Ale Yeast

    WLP029 German Ale/Kolsch

    WLP099 Super High Gravity Ale

    WLP300 Hefeweizen Yeast

    WLP400 Belgian Wit Yeast

    WLP500 Trappist Ale Yeast

    WLP550 Belgian Ale Yeast

    WLP565 Belgian Saison I

    WLP802 Czech Budejovice

    WLP820 Oktoberfest Lager

    WLP833 German Bock Yeast

    WLP838 Southern German Lager


    Cena za fiolkę 31pln, przy czym przy zamówieniu dwóch fiolka kosztować będzie 30pln. Co więcej, do każdej przesyłki dołożymy gratisy-niespodzianki White Labs. Zobaczymy jak sprawnie pójdzie odprawa celna w czwartek, ale wydaje mi się, że dla pierwszych parunastu osób, które zamówią 4 lub więcej fiolek, będziemy mieli bardzo miłą niespodziankę Odbiór osobiście w Wawie, tudzież wysyłka pancerną paczką.
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    #2
    to jest oferta prywatna, handlowa czy jaki czort?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      #3
      Prywatna, własna inicjatywa.
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19165

        #4
        raczej handlowa, bo ceny podano!

        Comment

        • Adela
          Member
          • 07-2006
          • 37

          #5
          Drożdże sciągaliśmy dla siebie A zali grzechem jest chęć podzielenia się tym dobrem z innymi?Dla ułatwienia dodam, że ja to ta sama instytucja

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19165

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika blebleble
            Drożdże sciągaliśmy dla siebie A zali grzechem jest chęć podzielenia się tym dobrem z innymi?Dla ułatwienia dodam, że ja to ta sama instytucja
            jak dla siebie to duży przerób macie skoro tyle szczepów i niekoniecznie po 1 szt. wzieliście. dodatkowo post ma charakter wybitnie handlowy poprzez różnego rodzaju zachęty proocyjne. WYDAJE MI SIĘ, że takie rzeczy dobrze byłoby konsultować z ARTem. rozumiem waszą chęć podzielenia się z innymi i trud jaki włożyliście, ale chodzi o zasady. Shlangie też mógł zamówić WLP (było to w planach), a musi normalnie opłacić to i owo.

            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              #7
              E-prezesie, sciągnęliśmy tyle by nam spokojnie starczyło na sezon warzenia, przy okazji dając upust swojej niechęci finansowania pewnego prawie-że monopolistę. A, że bardziej opłacało się ściągnięcie takiej, a nie innej ilości, no cóż sami nie przeżremy.

              Co do normalnego opłacenia tego i owego, wystarczy Ci opłacenie przez nas opłat manipulacyjnych, szybkiego transportu do Polski, cła, podatku, a takoż SADu tak jak Bozia nakazała, a również poświęcenie przez nas całkiem sporej ilości czasu na określenie prawnej sytuacji drożdży? Nie mamy na celu żadnych matactw. To co producent dał nam w gratisie do podzielenia się z piwowarami w Polsce jest zupełnie odrębną sprawą.
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19165

                #8
                Chodziło mi o dyskretniejsze zaprezentowanie "oferty". Nic więcej. Tak naprawdę kwestie gratisów i promocji można było omawiać na PW. Następnym razem ktoś będzie miał pretekst, by i swoją ofertę zaprezentować np. z beczułkami 5 litrowym, słodami specjalnymi czy czymś innym. Traci wtedy sens istnienie sklepu w ramach browar.biz. Ale dobra, bo jeszcze zostanę posądzony o czyjegoś adwokata, a nie to było moją intencją.

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #9
                  Jakby co, to w www.piwowar.biz Trappisty są i tak tańsze

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2287

                    #10
                    Nie moją intencją było też wślizgiwanie się między wódkę a zakąskę. Jeżeli wyszło niezręcznie - przepraszam. Acz wg mnie uczciwe przedstawiłem co jako osoba prywatna, żadna firma, mogę ewentualnemu nabywcy naszego żywego inwentarza zaoferować za ciężko zarobione pieniądze, nic więcej.
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      #11
                      Oferta Maidenowca jest bardzo pożyteczna, bo jeżeli żaden sklep nie oferuje pewnych szczepów to normalną rzeczą jest, że ludzie chcą sobie sami pomóc

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19165

                        #12
                        No to się już nie odzywam! pszam wszystkich i idę spać (do trumienki).

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                          No to się już nie odzywam! pszam wszystkich i idę spać (do trumienki).
                          miałeś trochę racji oczywiście ale przecież wspólne kupowanie surowców przez forumowiczów ma długą i dobrą tradycję

                          PS
                          W mojej trumience muszę pościel przebrać dziś jeszcze

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            #14
                            Ot chociażby jak kupowaliśmy butelki od Browarzyciela.
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              #15
                              Albo wiadra lub słód od szefiego Nawet jak jakiegoś złocisza na tym zarobił to przecież nikogo to nie martwiło, skoro cena wielu forumowiczom odpowiadała.

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎