Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Avilys Vilnius, Medaus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Avilys Vilnius, Medaus

    W odróżnieniu od opisywanego juz koweńskiego, wileńska wrersja jest jak dla mnie zdecydowanie lepsza.
    Kolor - ciemnoherbaciany wpadający prawie w mahoń
    zapach - wytrawno owocowy, miodu naprawde nie czuje
    piana - delikatny kolor bezu wymieszanego z lekkim mahoniowym odcieniem, drobniutka ale zwarta i gesta, utrzymuje się do samego końca
    smak - doksonale goryczkowy, wytrawny, miód czuć dopiero pod koniec łyka ale to i tak jest to smak bardziej wytrawny niz słodki, mozna powiedzieć, że owocowy, pełne w smaku, dośc gęste
    gaz - jak dla mnie bez zarzutu
    opakowanie - klimat browaru bardzo mi odpowiada, do tego podstawki,swietne szkło.

    cena 8 litów za 0,5l
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Aktualnie pod tym adresem mieści się browar KATEDRA BROVARAS a piwo nazywa się
    KATEDRA MEDAUS
    Jego zawartość alkoholu - 4,7%

    Muszę przyznać, że tak jak piwa miodowe to nie jest mój ulubiony rodzaj piwa, to to bardzo mi odpowiada. Może dlatego, że ten miód nie jest najważniejszym smakiem tego piwa. |Jest gdzieś daleko w tle.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎