PDA

Wersja pełna: : Współpraca w zakresie pozyskiwania klientów

Marusia
18-10-2006, 15:56
Jak jedni wiedzą, a inni nie - prowadzę biuro kredytowe. Posiadam długoletnie doświadczenie z zakresu kredytów, dysponuję dużą wiedzą i generalnie wstydu nie przynoszę:D

Proponuję 30% uzyskanej przeze mnie bankowej prowizji za kredyt. Klienci na wszelakiego typu kredyty hipoteczne - cała Polska, kredyty gotówkowe - tylko Wrocław i okolice.

Sposób rozliczeń do uzgodnienia indywidualnie.

Szczegóły tylko na PW, w każdym razie można nieźle dorobić nic nie robiąc poza przekazaniem kontaktu (oczywiście za zgodą klienta), bo prowizje są niczego sobie:)

Marusia
23-10-2006, 16:55
Tak dla zobrazowania:
Kredyt hipoteczny, przeciętna wysokość kredytu obecnie: 200 tys. zł
Przeciętna otrzymywana prowizja bankowa: 1,5%, z czego 30% = 900 zł

Piszę o hipotecznym, bo takie głównie robię, ale za to gotówkowe, których nie robię, choć mam w ofercie, sa znacznie lepiej płatne, a robi się takie coś w 2 dni. Do 10% prowizji:eek: Czyli znowu przykład: 10 tys. kredytu = 1000 zł prowizji x 30%= 300 zł

Kredyty gotówkowe ludzie biorą, mimo, że to drożyzna jest dość spora. Sama tego nie rozumiem:D Ja jakoś "przyciągam" ludzi głównie na hipoteczne, może dlatego, że te kredyty mnie samą przekonują, bo są najuczciwsze względem klienta, choć dość ciężkie w obróbce zazwyczaj (analitycy bankowi, moi ulubieńcy:D;))

Marusia
19-01-2007, 13:00
Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim za kontakty i przeprosić, że nie zawsze udaje się przerobić je na kredyty:)

Z tego powodu, że polecam klientom NAPRAWDĘ najlepsze rozwiązania, czasem muszę odesłać klientów z innych miast bezpośrednio do banku, a to dlatego, że niektóre banki życzą sobie, żebym współpracowała z jednym tylko oddziałem :rolleyes:, a trudno, żebym ciągnęła na podpisanie umowy człowieka z drugiego końca Polski:(

A jak oferta ewidentnie jest lepsza, to nie będę cisnąć kitu, że nie jest, myślę, że tego ode mnie nie oczekujecie:)

Pozdrawiam wszystkich, Wasze :stout: