Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Współpraca w zakresie pozyskiwania klientów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Współpraca w zakresie pozyskiwania klientów

    Jak jedni wiedzą, a inni nie - prowadzę biuro kredytowe. Posiadam długoletnie doświadczenie z zakresu kredytów, dysponuję dużą wiedzą i generalnie wstydu nie przynoszę

    Proponuję 30% uzyskanej przeze mnie bankowej prowizji za kredyt. Klienci na wszelakiego typu kredyty hipoteczne - cała Polska, kredyty gotówkowe - tylko Wrocław i okolice.

    Sposób rozliczeń do uzgodnienia indywidualnie.

    Szczegóły tylko na PW, w każdym razie można nieźle dorobić nic nie robiąc poza przekazaniem kontaktu (oczywiście za zgodą klienta), bo prowizje są niczego sobie
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Tak dla zobrazowania:
    Kredyt hipoteczny, przeciętna wysokość kredytu obecnie: 200 tys. zł
    Przeciętna otrzymywana prowizja bankowa: 1,5%, z czego 30% = 900 zł

    Piszę o hipotecznym, bo takie głównie robię, ale za to gotówkowe, których nie robię, choć mam w ofercie, sa znacznie lepiej płatne, a robi się takie coś w 2 dni. Do 10% prowizji Czyli znowu przykład: 10 tys. kredytu = 1000 zł prowizji x 30%= 300 zł

    Kredyty gotówkowe ludzie biorą, mimo, że to drożyzna jest dość spora. Sama tego nie rozumiem Ja jakoś "przyciągam" ludzi głównie na hipoteczne, może dlatego, że te kredyty mnie samą przekonują, bo są najuczciwsze względem klienta, choć dość ciężkie w obróbce zazwyczaj (analitycy bankowi, moi ulubieńcy)
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim za kontakty i przeprosić, że nie zawsze udaje się przerobić je na kredyty

      Z tego powodu, że polecam klientom NAPRAWDĘ najlepsze rozwiązania, czasem muszę odesłać klientów z innych miast bezpośrednio do banku, a to dlatego, że niektóre banki życzą sobie, żebym współpracowała z jednym tylko oddziałem , a trudno, żebym ciągnęła na podpisanie umowy człowieka z drugiego końca Polski

      A jak oferta ewidentnie jest lepsza, to nie będę cisnąć kitu, że nie jest, myślę, że tego ode mnie nie oczekujecie

      Pozdrawiam wszystkich, Wasze
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎