Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie lubie piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aras
    Junior
    • 10-2006
    • 8

    nie lubie piwa

    Ale miejsce znalazłem Nie cierpie piwa, nie wiem skąd mam to. Może ktoś mi pomoże zrozumieć to Mam 22 lata i nigdy nie lubiłem piwa, strasznie mnie to denerwuje, gdyż będąc na studiach jest to ciężkie. Gdy ide z kumplami do baru to stawiaja mi butelke złotego płynu jakbym się o to prosił Może to dla niektórych piwoszów wyda się śmieszne, ale nie moge tego wypic aż mi żołądek do gardła podchodzi. Czy jest to możliwe abym miał taki wstręt do piwa?
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Są piwa z browarów i napoje z fabryk piwa. Podejrzewam, że nie lubisz piwa, bo po prostu nie piłeś nigdy piwa.
    Kumple zapewne podtykają Ci pod nos różne Żywce, Tyskie i inne Leszki. Powinieneś trochę poczytać forum i spróbować prawdziwego piwa.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Aras
      Junior
      • 10-2006
      • 8

      #3
      rozejrze się i dzięki za odpowiedź

      Comment

      • sergioP
        • 09-2005
        • 1261

        #4
        Niewątpliwie cierpisz na jakąś bliżej nieznaną, paskudną chorobę . Nie wiem czy zarejestrowałeś się Tutaj i zacząłeś ten wątek w poszukiwaniu pomocy, czy jest to swego rodzaju prowokacja z twojej strony, a może działasz na czyjeś zlecenie .
        Niestety ja nie potrafię ci pomóc, ale szczerze ci współczuję .
        Twoje zdrowie
        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
        - ???
        - ...napiłbym się piwa.

        ------------------------------------------
        Dzień dobry panu.
        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aras
          Ale miejsce znalazłem Nie cierpie piwa, nie wiem skąd mam to. Może ktoś mi pomoże zrozumieć to Mam 22 lata i nigdy nie lubiłem piwa, strasznie mnie to denerwuje, gdyż będąc na studiach jest to ciężkie. Gdy ide z kumplami do baru to stawiaja mi butelke złotego płynu jakbym się o to prosił Może to dla niektórych piwoszów wyda się śmieszne, ale nie moge tego wypic aż mi żołądek do gardła podchodzi. Czy jest to możliwe abym miał taki wstręt do piwa?
          O wstręcie do piwa nie słyszałem. Mam znajomą, którą po łyku piwa, można od razu wieść na pogotowie. Puchnie. Ale ona ma alergię. A ci po prostu piwo nie smakuje.A jak z innymi alkoholami?
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            #6
            Piwo to bardzo ogólne określenie pewnego gatunku napojów alkoholowych. Podejdź do tego tak jak do wody mineralnej , napoju gazowanego , kawy itp. Założe sie że nie każda kawa, napój czy woda mineralna Ci smakuje. Rozejrzyj się więc bardziej ( zgodnie ze zdaniem Ahumby) i poszukaj czegoś innego niż to co jest w każdym sklepie - podpowiedzi napewno znajdziesz na tym forum. Byc może też nie odpowiadają Ci okoliczności - rozumie to bo czasami jak ktośc bardzo nalega reaguje odwrotnie.
            Nie traktuj jednak opinii forumowiczów jako nakłanianie do picia napojów alkoholowych
            Może byc jednak i tak że poprostu nie lubisz piwa - każdy ma w sobie coś takiego że cos lubi a czegoś nie może przełknąć

            Comment

            • peter007
              Senior
              • 06-2004
              • 2820

              #7
              Ja mam znajomego, który piwo wręcz uwielbia ale go nie pija, bo jest mu po nim (tak twierdzi) strasznie niedobrze. Ja tak mam po kawie i jej wcale nie ruszam. Dlatego uważam, że to nie jest kwestia tego czy piwo jest z fabryki czy nie.
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                Ja mam znajomego, który piwo wręcz uwielbia ale go nie pija, bo jest mu po nim (tak twierdzi) strasznie niedobrze. Ja tak mam po kawie i jej wcale nie ruszam. Dlatego uważam, że to nie jest kwestia tego czy piwo jest z fabryki czy nie.
                Mnie po piwie jest idealnie ,ale zależy po jakim.Po koncernówkach jestem jakiś przymulony.
                Co do kawy ,to nie piję gdyż po jej wypiciu ronie mnie się trzęsą i nie tylko-normalnie delirka


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Aras
                  Junior
                  • 10-2006
                  • 8

                  #9
                  Tak mówicie o tym piwie z fabryki i browaru. Które piwo sklepowe najbardziej wam smakuje, może ja złe pije. Po lechu mnie tak mdli że to jest poezja

                  Comment

                  • monne
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 914

                    #10
                    No właśnie Koledzy radzą Ci spróbować piwa domowej roboty niż skupiać się na sklepowych. Popieram ich zdanie
                    .



                    Comment

                    • sergioP
                      • 09-2005
                      • 1261

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aras
                      ... Po lechu mnie tak mdli że to jest poezja
                      Świetne hasło reklamowe
                      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                      - ???
                      - ...napiłbym się piwa.

                      ------------------------------------------
                      Dzień dobry panu.
                      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                      Comment

                      • Aras
                        Junior
                        • 10-2006
                        • 8

                        #12
                        musze to opatentować

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          Też dawniej nie lubiłem piwa (bo gorzkie). Jednak odkąd polubiłem kawę (czarną, bez cukru) piwa zaczęły mi smakować. Porzuciłem dla nich wino i winiarstwo. Czy warto? Sam oceń.

                          Comment

                          • monne
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 914

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                            odkąd polubiłem kawę (czarną,
                            Ajć
                            bez cukru)
                            Ajć , a poza tym taka niezdrową być, bo cukier w organiźmie podobno spada w stopniu znaczącym.
                            .



                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #15
                              herbatę pijam też bez cukru, a wszystkie cole są dla mnie okropnie za słodkie, podobnie jak inne napoje i soki. czekoladę jadam tylko gorzką, bo cukru mam w nadmiarze w piwie domowym i ciastach, a innych węglowodanów w jedzeniu.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎