Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dania, Aalborg, C.W. Obels Plads 1A, Sogaards Bryghus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andrewbrw
    Senior
    • 03-2004
    • 932

    Dania, Aalborg, C.W. Obels Plads 1A, Sogaards Bryghus

    Browar restauracyjny , który mieści sie przy C.W. Obels Plads 1A w Aalborgu.
    Oficjalna strona :
    Velkommen til Søgaards Bryghus. Familiedrevet virksomhed siden 2004. Book et bord på Fru Søgaard eller Hr. Søgaard her.


    Fantastyczne miejsce by zjeść i napić się przepysznego piwka! Ceny jak na Danie w miare normalne, czyli bardzo drogo jak na polskie złotówki. Jedno piwko 0,4l wychodziło chyba 25zl.
    W sumie warto spróbować ,mają na miejscu sklepik z gadżetami oraz własnym piwem-można je równiez dostać w sklepach w Aalborgu. Oto oferta piw:

    Jomfruhumle, Naverbryg, Madam Ale, Klosterbryg, Skipper Stowt, Half&Half, C.W., Julebuk, Madam Wit, Pearl of India.

    Jak widać jest w czym wybierać, jak ktoś nie chce zbankrutować to można zamówić w kieliszeczkach każdego browarka po trochu i popróbować- ja tak zrobiłem. - zdjęcia w galerii:
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 286

    #2
    Knajpa podzielona jest aktualnie na część restauracyjną i pub. Troszkę byłem zdziwiony będąc w sobotni wieczór jedynym gościem pubu, ale może to tylko przypadek. Z nalewaków można napić się kilkunastu rodzajów lokalnego piwa, w cenach 50-70 koron za 0,4l. Można zamówić też deskę degustacyjną (taka sama jak na zdjęciu z powyższego posta).

    Piłem tylko APA i Tripla i muszę powiedzieć, że były to bardzo średnie piwa, bardziej pasujące do korporacyjnej wariacji na temat... Jeśli kiedykolwiek wrócę do tego miasta (w co wątpię, bo mało ciekawe to miejsce), to raczej nie odwiedzę ponownie tej knajpy.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      Wiem, że współpracowali z kontraktowcami parę lat temu (m.in. BeerHere). Bardzo miło wspominam ich stouta:



      Nie wiesz czy jeszcze warzą tam kontraktowcy? Kilkanaście rodzajów to sporo, może jeszcze nie warto jeszcze skreślać tego miejsca

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎