PDA

Wersja pełna: : praca dla ludzi z branży za granicą

KasiaJ
25-10-2006, 16:42
Hej,
szukam dla zagranicznego pracodawcy ludzi do pracy w browarnictwie (technologow, inzynierow) - praca w Danii. Super zarobki, ale wymagaja doswiadczenia.
Zainteresowanych prosze o kontakt na priva a pozostalych zyczliwych o podanie tej informacji dalej, moze znacie kogos, kto sie zna na rzeczy i moze byc zainteresowany.
Wielkie dzieki i czekam na odzew!
Kasia

cyborg_marcel
26-10-2006, 08:16
Kasiu> oferta może i ciekawa, ale na pewno byłoby milej (i większy odzew), gdybyś napisała coś konkretniejszego po pierwsze o sobie (np. w profilu), po drugie o samej pracy - taki inżynier może wiele rzeczy w browarze robić. Czy też po prostu szukasz całego personelu dla browaru? :stout:

Shlangbaum
26-10-2006, 08:19
Czy też po prostu szukasz całego personelu dla browaru? :stout:
Jeżeli tak, to ja mogę się w dziale jakości przy degustacji zatrudnić :) W końcu mam tytuł 'inż. piwosz' :stout:

KasiaJ
26-10-2006, 08:58
Hej,
jasne, mea culpa :)
po pierwsze JA - już dodaję w profilu stosowne info, odsyłam do poczytania,
a po drugie praca. Poszukiwani są inżynierowie projektów/konsultanci - najpogólniej mówiąc ludzie do technologii produkcji, głównie do departamentów produkcji piwa. Łatwiej mi to będzie chyba jednak po angielsku: optimisation of existing utility plants in breweries (planning, design, supervision of construction and commisioning of new plants).
Wymagania to doświadczenie techniczne w inzynierii mechanicznej, technologii żywienia, browarnictwie jako takim lub podobne. No i oczywiście dobra znajomość języka angielskiego. Dla zainteresowanych dokładny opis stanowiska po angielsku.
Dzięki za tak szybko odzew :)
K

cyborg_marcel
26-10-2006, 09:05
już dodaję w profilu stosowne info, odsyłam do poczytania,

Ps. W profilu dalej nic nie widzę...
No dobra, przekażę informację komuś, kto może być zainteresowany...

KasiaJ
26-10-2006, 09:31
już jest :) i grzecznie się przedstawiłam na forum ;)