Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Oddam schładzarkę w dobre ręce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greg
    Member
    • 11-2003
    • 72

    Oddam schładzarkę w dobre ręce

    ...tym razem za pieniądze, przecież to nie butelki. Chładzarka jest całkowicie sprawna. Pracowała zresztą na tegorocznych warsztatach piwowarskich we Wrocławiu.
    Ma 2 obiegi na piwo i 1 na wodę chłodzącą do kolumny nalewaka. Wymaga napełnienia wodą w celu wytworzenia banku lodowego. Obudowa jest ze stali nierdzewnej. Wężyki nie są w komplecie, chcę się pozbyć czystej schładzarki.
    Proponuję 380 zł

    P.S.
    Mam jeszcze drugą, b. podobną.
    Attached Files
  • Greg
    Member
    • 11-2003
    • 72

    #2
    Schładzarka znalazła już nowego właściciela.
    Jest jeszcze podobny model do wzięcia.

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Czy za tę samą cenę ?

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎