Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Slottskällans, Imperial Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bolek1970
    Senior
    • 12-2005
    • 179

    Slottskällans, Imperial Stout

    Piwko w buteleczce 0.33l , moc 9%, cena 25 SEK (11 pln).

    Kolejny eksperyment z browaru w Uppsala.
    Kolor-mocny brąz, kawowy
    Smak- palona kawa, po kilku łykach wydobywam też sliwki. Przebija tez słód pilzeński, chociż nie wiem co w tym piwie robi ??? Zero nut alkoholowych, co nobilituje to piwo i sprawia, że warte jest swojej ceny. No nie wiem, konkurencja dla Polskiego Boss Portera.
    Piana- nikła, dość szybko opada
    Wysycenie- średnie
    Ogólnie- kolejne dobre piwo, warte polecenia.
    Butelka-bączek raczej nie spotykana w Szwecji wprawiła mnie w tęsknotę za krajem...
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    W/w bączek:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • snorre
      Senior
      • 02-2006
      • 655

      #3
      Butelka się zmieniła - jest już bardziej wysmukła, etykieta standardowa dla browaru (w tonacji czarnej). W czasie obecnego pobytu wypiłem sporo butelek tego trunku - bez zmian mi smakuje, mocno chmielony, jednocześnie czuc czekoladę, brak posmaku alkoholu.
      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Aktualna fotka:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎