Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

126 p, "prawie" idealny sprzedam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    126 p, "prawie" idealny sprzedam

    Jak w tytule. Rocznik 1997, przegląd właśnie zrobiony, a więc ważny do listopada 2007. Nowości remontowych sporo - lakier (zielony) kładziony wiosną 2006, generalka silnika (sierpień), sprzęgło i rozrusznik wymienione, zabieraki i hamulce w komplecie nowe, tydzień temu wymienione od zera przednie zawieszenie. Wymieniłem też kable w elektryce, więc w najbliższym czasie nie powinno być z nimi problemów.
    A na dodatek nowy akumulator (kupiony w październiku, gwarancja 24 miesiące). Fiacik na zimowych kapciach Dębicy, dodaję trzy letnie opony (jeszcze sezon pojeżdżą) i felgę luzem.
    To "prawie" w tytule oznacza przede wszystkim delikatnie gnijące (choć zakonserwowane, a więc postępu nie widać) progi. Dodam że po remoncie blach nie ma żadnych bąbli na karoserii, tylko te progi...

    Cena wstępna - 1900 złotych.

    Dla piwowarów domowych taniej będzie oczywiście...

    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #2
    No i najważniejsze - gdyby ktoś z Was, lub waszych znajomych był zainteresowany, podaję kontakcik - 0 605 248 798.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      #3
      No i pozbyłem się maluszka. Nie ukrywam, że z pewnym żalem, ale za to w dobrej cenie. Kupił sąsiad, a autko będzie wykorzystywane teraz jako "pojazd interwencyjny" w firmie wodociągowej...
      Jestem zadowolony, szukam teraz Nissana Micry w dobrym stanie i w rozsądnej cenie.
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎