Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwodziej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wielki_B
    Senior
    • 02-2005
    • 1968

    Piwodziej

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Narsul
    Chciałbym rozpocząć warzenie i zastanawiam się pomiędzy dwoma zestawami startowymi. Pierwszym jest zestaw Browamatora "Super Start". Generalnie dodają do niego aktualnie puszkę ekstraktu John Bull "Best Bitter" i zastanawiam się, czy to nie jakiś haczyk? To znaczy, czy przypadkiem to nie jest pozbywanie się jakichś przeczasiałych zapasów? Poza tym, niespecjalnie jestem fanem akurat takiego rodzaju piwa, wolę ciemne. Dlatego ten ekstrakt i tak by raczej poszedł w odstawkę :/
    Drugim jest zestaw startowy z www.piwodziej.pl. Niie znalazłem o nim na forum żadnych informacji, więc sądzę, że to coś nowego. Oferują oni zestaw "Deluxe" Brewfermu, który w porównaniu z BA ma więcej kapsli i oba fermentory z kranikami, co wydaje mi się przydatne. Jak sądzicie?
    Sądzę, że Twój post jest ukrytą reklamą nowego sklepu. No bo cóż to za pytanie, skoro w zasadzie sam sobie na nie odpowiedziałeś. Ale osobiście nie widzę w tym nic złego. Dzięki temu mam informację, że jest nowy sklep w branży, który, widząc jego asrotyment, "uderzył" w niszowe elementy rynku.
    Nie odpowiem więc na Twoje pytanie, bo odpowiedź znasz.
  • Wielki_B
    Senior
    • 02-2005
    • 1968

    #2
    Może bys tak wypełnił swój profil?

    Comment

    • Narsul
      Junior
      • 12-2006
      • 6

      #3
      Link do piwodzieja dostałem od znajomego. Z tego co się orientuję, to nie jest zarejestrowany na browar.biz , ale polecił mi tą stronkę jako źródło informacji.
      Co do mojego pytania, to nie odpowiedziałem sobie sam, bo nie wiem np. czy zestawy Browamatora i Brewfermu różnią się jakościowo. Sorry za niedoprecyzowane pytanie.

      Comment

      • huanghua
        Senior
        • 10-2005
        • 1910

        #4
        Sklep, sklepem...
        Mają jednak w ofercie słód "Special B", jak do tej pory niedostępny w innych, polskich e-sklepach. Dobre i to.
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • messer
          Member
          • 10-2005
          • 80

          #5
          Interesujacy wybór. Ceny w zasadzie jak gdzie indziej.

          Comment

          • angasc
            Senior
            • 04-2006
            • 977

            #6
            Jeżeli chcesz mieć zestaw startowy dobrej jakości, w przyzwoitej cenie i składający się z rzeczy naprawdę potrzebnych, to skontaktuj się z działającym w ramach browar.biz sklepem Piwowar. Shlangbaum z pewnością nie zostawi Cię na lodzie i dobierze Ci to co trzeba.
            A tak na marginesie, przyznasz chyba że pytanie się tutaj o opinie na temat konkurencji jest nieco nie na miejscu. To tak, jakby w salonie firmowym Mercedesa pytać czy lepszy jest Fiat czy Opel.
            Last edited by angasc; 03-12-2006, 20:44.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #7
              ooo i siatkę do warzenia mają.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • Narsul
                Junior
                • 12-2006
                • 6

                #8
                Eee... po prostu wydawało mi się, że browar.biz to forum, gdzie można zasięgnąć porady i dopytać się o różne rzeczy. Ale jeśli to przybudówka sklepu to sorry, nie wiedziałem...

                A co do sklepu na browar.biz , to nie widziałem tam zestawów startowych. Sprawdzałem jeszcze stronę sklepu WES, ale tam mają strasznie zaporowe ceny.

                Comment

                • Wielki_B
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 1968

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Narsul
                  A co do sklepu na browar.biz , to nie widziałem tam zestawów startowych. Sprawdzałem jeszcze stronę sklepu WES, ale tam mają strasznie zaporowe ceny.
                  Teraz chyba juz wiesz, dlaczego ja wiem, że założyłeś konto w celach reklamowych nowego sklepu
                  Ale bez krępacji! - Ten ruch obudzi starych udziałowców tego rynku do myślenia, jak nie dać sie wystrychnąć. A wszystko ku uciesze domowych browarników.
                  Czy możesz podać jakis fizyczny namiar na kolegę - własciela sklepu? - No bo gdybym chciał dokonać osobistego odbioru towaru, to warto z góry wiedzieć, gdzie trzeba sie udać. Strona WWW sklepu wspomina o osobistym odbiorze, ale nie wskazuje adresu firmy. Pomijam juz nawet fakt, że w myśl polskiego prawa, sprzedawca zobowiązany jest do podania swoich namiarów klientom...

                  Comment

                  • endrio
                    PremiumUżytkownik
                    • 10-2004
                    • 222

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Narsul
                    Eee... po prostu wydawało mi się, że browar.biz to forum, gdzie można zasięgnąć porady i dopytać się o różne rzeczy. Ale jeśli to przybudówka sklepu to sorry, nie wiedziałem...
                    I chyba dobrze Ci się wydawało, tak sądzę, bo i mnie się tak wydaje, chyba, że razem żyjemy w błędzie

                    Choć uważam podobnie jak Wielki_B, ze jest to ukryta reklama, to jestem zadowolony z faktu powstania następnego sklepu, może forma poinformowania powinna być inna, bo nie sądzę, że ktoś kto otworzył owy sklepik nie był/jest związany z forum browaru.

                    Comment

                    • Wielki_B
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 1968

                      #11
                      W kazdym razie pociągnięcie reklamowe jest skuteczne: wszyscy teraz reklamujemy ten sklep!

                      Comment

                      • angasc
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 977

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Narsul
                        Eee... po prostu wydawało mi się, że browar.biz to forum, gdzie można zasięgnąć porady i dopytać się o różne rzeczy. Ale jeśli to przybudówka sklepu to sorry, nie wiedziałem...

                        A co do sklepu na browar.biz , to nie widziałem tam zestawów startowych. Sprawdzałem jeszcze stronę sklepu WES, ale tam mają strasznie zaporowe ceny.
                        Ok, nieważne. Nie wiedziałeś, miałeś prawo. Browar.biz nie jest żadną przybudówką sklepu. Po prostu ludzie tu zgromadzeni starają się promować tę stronę w każdy możliwy sposób. Ja też. Czasami może nieudolnie i zbyt obcesowo, ale zawsze szczerze.
                        W ofercie sklepu nie ma zestawów startowych, ale i tak polecam Ci kontakt z Marcinem. On wie co ma, co może i wie jak to zrobić. Mam nadzieję że w ten sposób dołączysz do naszej społeczności.
                        Zawsze możesz zadać tu pytanie i zawsze znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.
                        Twój post wielu z nas odebrało jako zakamuflowaną reklamę sklepu. A reklamy mogą być umieszczane tylko za zgodą Admina

                        Comment

                        • darko
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 2078

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                          Czy możesz podać jakis fizyczny namiar na kolegę - własciela sklepu? - No bo gdybym chciał dokonać osobistego odbioru towaru, to warto z góry wiedzieć, gdzie trzeba sie udać. Strona WWW sklepu wspomina o osobistym odbiorze, ale nie wskazuje adresu firmy. Pomijam juz nawet fakt, że w myśl polskiego prawa, sprzedawca zobowiązany jest do podania swoich namiarów klientom...
                          Kolega słabo szukał

                          Comment

                          • Narsul
                            Junior
                            • 12-2006
                            • 6

                            #14
                            Wielki_B: Ten znajomy od którego dostałem link na pewno nie jest właścicielem, bo by się pochwalił. Nie wiem skąd dowiedział się o tym sklepie.

                            Comment

                            • Marek-C
                              Senior
                              • 12-2005
                              • 848

                              #15
                              Kurde 16 szczepów WLP? .... http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=64185 Kurde tego ? Ktoś porówna czy te same?
                              Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎