Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jastrzębia Góra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maryhh
    Senior
    • 02-2001
    • 1895

    Jastrzębia Góra

    Czy ktoś zna jakieś ciekawe knajpki w tym rejonie??
    Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
    "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
    do lekkiej pracy jestem za ciężki"
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Wiesz Maryhh.... Jastrzębia Góra to w sezonie właściwie jedna wielka knajpa, miejscami lepsza, miejscami gorsza...
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • maryhh
      Senior
      • 02-2001
      • 1895

      #3
      a czy początek maja to juz sezon??
      Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
      "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
      do lekkiej pracy jestem za ciężki"

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #4
        Sezon zaczyna sie tam wtedy, kiedy zaczyna się pogoda. A w długi weekend będzie tam już pewnie wrzało, bo kwatery niedrogie, a okolica ładna. Praktycznie co drugi punkt handlowy tam to knajpa czy smażalnia. Piwo dają praktycznie wszędzie. Miła jest knajpka ogródkowa przy końcu promenady po prawej stronie. W zeszłym roku odbywały się tam całkiem fajne koncerciki (podczas koncertu wstęp był po 2zł dla kapeli). Wszysko otwarte jest do późna, a dla prawdziwych nocnych marków pozostaje jeszcze sklep nocny . Jest też jakiś kompleks barowy z dyskoteką, ale tam mnie raczej nie ciagnęło.
        Piwo średnio po 3,5-4 zł
        Jastrzębia Góra to całkiem fajna kurortowa mieścina. Dla każdego coś miłego.

        PS Rybki w smażalniach też nie za drogie, a całkiem smaczne.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Andi
          Senior
          • 07-2001
          • 1915

          #5
          slavoy napisal/a
          Sezon zaczyna sie tam wtedy, kiedy zaczyna się pogoda. A w długi weekend będzie tam już pewnie wrzało, bo kwatery niedrogie, a okolica ładna. Praktycznie co drugi punkt handlowy tam to knajpa czy smażalnia. Piwo dają praktycznie wszędzie. Miła jest knajpka ogródkowa przy końcu promenady po prawej stronie. W zeszłym roku odbywały się tam całkiem fajne koncerciki (podczas koncertu wstęp był po 2zł dla kapeli). Wszysko otwarte jest do późna, a dla prawdziwych nocnych marków pozostaje jeszcze sklep nocny . Jest też jakiś kompleks barowy z dyskoteką, ale tam mnie raczej nie ciagnęło.
          Piwo średnio po 3,5-4 zł
          Jastrzębia Góra to całkiem fajna kurortowa mieścina. Dla każdego coś miłego.

          PS Rybki w smażalniach też nie za drogie, a całkiem smaczne.
          no ja tam nie wiem Kiedy Slavoytam byl ale ja mam calkiem inne odczucie i przekonanie.
          Zarezerwowalem miejsce w Hotelu przez ORBIS w Polsce-co juz bylo bledem ale biura niemieckie chcialy jeszcze wiecej.
          Na miejscu przekonalem sie ze rezerwacja bezposrednio w "Hotelu "byla by o polowe tansza.
          Hotel -ja tam nie wiem jakie wymagania sa wymagane na warunki Polskie-ale ten byl juz dosc znany i w zasadzie byli tam sami promineci ale jak na moje skromne wymagania bylo za malo-Poköj bez telewizora -tylko radio -i bez lodöwki-Byxly 2 Lözka-Tapczany -Lazienka .Przeddpoköj -Owszem bylo czysto i pozadnie ale takiego typu Hotele na calym swiecie sa zaliczane jako 1-2 gwiazdkowych.
          Sama Jastrzebia Göra to za przeproszeniem wielka dziura tam nie ma nic-opröcz ladnej plazy.
          Knajpy to w zasadzie speluny i kazdy chce zarobic jak najwiecej w jak najkrötszym czasie.
          Piwo kosztowalo 4-5zl a ryby to juz zapomnij-Za 4 porcje zaplacilem 165 zl-Chociaz myslalem ze nad polslim morzem pojem sobie Rybek to to mozna zapomniec-jak kogos nie stac to mapewno tam sie nie naje tego.
          Np w Görach ryby sa tansze jak w Jastrzebiej Görze-Np slynny zajazd Delfin o Ochabach -1 porcja kosztuje 5-10 zl ale zato palce lizac.
          W Jastrzebiej Görze bylismy röwniez na kilku koncertach ale wstep kosztowal 35-50 zl od osobyce nie wiem o jahkich koncertach kolega powyzej pisze-ja bylem np na "Eleni".
          Jak by do Wladyslawowa i Gdanska nie bylo tak blisko to mozna zapomniec to cale uzdrowisko i miejsce wypoczynkowe.
          przede wszystkim jest bardzo brudno i caly kurz z ulicy przynosi sie do domu.
          Wszystko dodatkowe trzeba placic dodatkowo i musze powiedziec ze byl to möj ostatni taki urlop-W Hiszpanii,Grecji,Kroacji,Tunezji i jeszcze gdzie indziej za cene urlopu w Polsiej Jastrzebiej Görze mozna zrobic urlop ALL-Inclusiv-i na pewno bedzie pogoda gwarantowana.
          nie chce obrzydzac -nalezy jechac i przekonac sie na wlasne oczy ale najlepiej jak sie ma poröwnanie z innymi miejscowosciami a nawet Krajami.
          Zycze przyjemnego urlopu i dodatkowych dochodöw na Konto.
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • maryhh
            Senior
            • 02-2001
            • 1895

            #6
            nie omieszkam zdać realcji po powrocie
            Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
            "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
            do lekkiej pracy jestem za ciężki"

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Morze, nasze morze

              Originally posted by Andi
              W Hiszpanii,Grecji,Kroacji,Tunezji i jeszcze gdzie indziej za cene urlopu w Polsiej Jastrzebiej Görze mozna zrobic urlop ALL-Inclusiv-i na pewno bedzie pogoda gwarantowana.
              nie chce obrzydzac -nalezy jechac i przekonac sie na wlasne oczy ale najlepiej jak sie ma poröwnanie z innymi miejscowosciami a nawet Krajami.
              Zycze przyjemnego urlopu i dodatkowych dochodöw na Konto.
              Dawno nie byłem nad morzem, ale tu się (niestety) z Andim zgadzam - ceny wczasów nad Bałtykiem są po prostu chore, w przeciwieństwie do tzw "ciepłych krajów"
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • StaryKocur
                Senior
                • 01-2002
                • 1521

                #8
                Odwiedź przy okazji Ostrowo i Karwię.
                To pierwsze ( ok 3 km. od Jastrzębiej Góry ) to w połowie stara rybacka wieś, gdzie w sezonie letnim można sie napić "Ambera"
                z beczki i zjeść rybę dużo taniej niż w Jastrzębiej Górze.
                Przy okazji zajrzyj na tamtejsza plażę - jest najszersza, jaką
                znam nad polskim Bałtykiem.

                StKocur
                Piwo pite z umiarem
                nie szkodzi w żadnych ilościach.

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #9
                  W Jastrzębiej Górze zauważyłem (a trudno nie zauważyć) wielki ogródek Heinekena. Znajduje się on przy głónym asfalcie w miejscowości.
                  Lany Henio, ale także Paulaner Hefe weissbier. Paulaner 6/11zł za 0,3/05, Henio trochę tańszy. Pszenica bardzo smaczna, ale jednak trochę droga.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    Pszenica bardzo smaczna, ale jednak trochę droga.
                    Za to szklanki do niej bardzo tanie
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                      Za to szklanki do niej bardzo tanie
                      To zależy: 1 zł + chamstwo barmana :/
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎