Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Heineken Italy (Messina), Messina Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Heineken Italy (Messina), Messina Lager

    Oto kolejne Włoskie piwo na upały. Wręcz nieznośnie lekkie, dlatego nie polecam picia jeżeli za oknem, termometr nie dociągnie do 30-ki.
    Piana - jakby wcale piany nie było. Zapach - nieobecny. Smak... jaki smak? Ale dobrze gasi pragnienie. Alk 4,7%. butelka 0,66l.
    Ocena: w gorący dzień 4 / w pozostałe dni, pewna trója.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Zgadzam się z kolegą adamem16.

    Comment

    • talrasha
      Senior
      • 11-2001
      • 685

      #3
      Podobała mi się butelka tego piwa, a to chyba dlatego,że w polsce taka butelka to żadkość.Nie podobało mi sie natomiast krztwe naklejona etykieta- tak jakoś sobie ubzdurałem, że jak niedbale ktoś ją klei to i piwo niedbale rozlewa.
      Dodam,że piwo produkowane w Mediolanie.
      Spożywałem je wczoraj w jednym z łódzkich barów- dałem za nie całe 9 zł.
      Powiem tak:
      Fajnie weszło,szybko o nim zapomniałem po wypiciu, co do pianki to się zgadzam,że bardzo szybko opadła, gaz był niezły, piwo jak już napisaliście lekkie, prawie niewyczuwalna goryczka.
      Daje dobrą trójkę.
      data przydatności do spożycia: 15.04.02
      Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        rzadkość FCJP
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • talrasha
          Senior
          • 11-2001
          • 685

          #5
          Wy chyba mnie kochacie a FCJP to już wogóle, chyba już nawet go dobrze znam.
          Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            w ogóle - FCJP !
            ale nie roztrząsajmy bardziej tematu ortografii w tym miejscu.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • wpadzio
              Senior
              • 06-2011
              • 2645

              #7
              Barwa jasno złocista z miodowym błyskiem. Absolutnie nie odstrasza.
              Piana nawet wysoka przy nalewaniu, nawet klei się do ścianek. Szybko jednak opada do cienkiego nalotu na powierzchni.
              Zapach nikły. Słodowo-kukurydziany.
              W smaku ta kukurydza jest wyraźnie wyczuwalna, zwłaszcza jako ostatni akcent. Do tego mamy jakąś słodowość, są posmaki chlebowo-zbożowe. Goryczka rachityczna. Finisz absolutnie nijaki. Poza wspomnianą słodkawą kukurydzianością nic nie pozostaje na podniebieniu.
              Nasycenie gazem jest zrazu jak najbardziej prawidłowe dla koncernowych lagerów. Niestety po 10 minutach piwo totalnie się rozgazowało.
              Opakowanie jak na zdjęciu, butla 0,33l. Trochę takie nijakie, no ale żaglowo-parowy bocznokołowiec dla kolekcjonerów jest. W składzie granturco, czyli "kuku z rydza", uczciwie podane. Kapsel dedykowany. Na etykiecie podane dwa miejsce warzenia. Akurat moje pochodzi z Massafra (Tarent) (drugie to Comun Nuovo z prowincji Bergamo) Alkohol 4,7% Ekstraktu nie podano.

              Straszliwy cienkusz. Nawet latem szukałbym czegoś innego gdybym mógł tylko wybierać. Kukurydziana popitka dobra do polewania panienek na bunga bunga u Berlusconiego.
              Realnie zasługuje może na 4,5 w skali 1-10.

              Podziękowania dla Brunona I jeszcze fota robiona tradycyjnie odkurzaczem:
              Attached Files
              Last edited by wpadzio; 21-07-2012, 17:03.
              Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
              Serviatus status brevis est
              3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎