Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

3068

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marek-C
    Senior
    • 12-2005
    • 848

    3068

    No i znowu mam z pół litra gęstwy 3068, po dobrym piwku.

    Jacyś chętni? Bo szkoda wylać, a za zimno w piwnicy i słodu pszenicznego mi brakło.


    Marek
    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...
  • strzelczyk76
    Senior
    • 11-2003
    • 823

    #2
    Marku chętnie zaopiekuję się tą gęstwą, mam jeszcze w planach weizenbocka i weizena - a moje drożdżyki już stare - więc jak będziesz na te 99% w Bierhalle - to bardzo proszę o zabranie - a jak nie to odłuż je dla mnie
    NORMALNOŚĆ



    Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

    Comment

    • Andrzej_newada
      Junior
      • 11-2006
      • 13

      #3
      Czy za późno?...

      Marku- pewnie jest już niestety za późno ale zapytam- bo niestety drożdży nie mam ale słó pszeniczny i owszem (chociaż nie degustuję w pszenicznych)-czy masz jeszcze te drożdże?

      Comment

      • Andrzej_newada
        Junior
        • 11-2006
        • 13

        #4
        o nie...

        Ale bałaganiarsko napisałem post nad obecnym....

        Comment

        • Marek-C
          Senior
          • 12-2005
          • 848

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrzej_newada
          Marku- pewnie jest już niestety za późno ale zapytam- bo niestety drożdży nie mam ale słó pszeniczny i owszem (chociaż nie degustuję w pszenicznych)-czy masz jeszcze te drożdże?
          Całość 3068 posiadł kol. Strzelczyk i proponuję jego nagabywać.

          Marek
          Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

          Comment

          • luklaz
            Senior
            • 11-2005
            • 121

            #6
            Dwa dni temu zlałem gęstwę tych drożdży (dostałem je wcześniej od Marka_C) są bardzo żywe jak chcesz to Ci wyślę albo lepiej jak masz możliwość to w piątek jadę do Częstochowy możesz je odebrać osobiście np. w Koziegłowach. Jak coś to pisz na salvadore@vp.pl
            Wino tu rzadko używane. Ma jednak naród polski napój warzony z pszenicy, chmielu i wody, po polsku piwem zwany. Ale nie ma nadeń lepszego dla pokrzepienia ciała . Jest nie tylko rozkoszą mieszkańców , lecz i cudzoziemców. Jan Długosz

            Comment

            • Andrzej_newada
              Junior
              • 11-2006
              • 13

              #7
              Dzięki....

              Serdeczne dzięki "luklazowi" !!!!! Drożdże jutro ,mam nadzieję, pójdą w ruch.. Ha - bezinteresowność to coś co mi się podoba..... Na przyszłość -myślę że kiedyś ja będę Mikołajem

              Comment

              • Marek-C
                Senior
                • 12-2005
                • 848

                #8
                No w doope! To już tylko nawaleni piwosze mają normalne ludzkie odruchy? Idę po piwo! trzecie! i właśnie na TYCH 3068!


                Marek

                ps. sorry trochę mnie dzisiaj wkoorwili!
                Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                Comment

                • Andrzej_newada
                  Junior
                  • 11-2006
                  • 13

                  #9
                  ha ha ha ...

                  ........ po jednym to jeszcze nie byłem nawalony ( No może kiedyś nad porajskim zbiornikiem-7.30 rano, na pusty żołądek, mocny i zimny Okocim mocny.Efekt był murowany!!!)

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎